Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

i

Autor: materiały prasowe Telewizja Polsat Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

2022-09-23 16:27

Kolejna drama w serialu Przyjaciółki. Relacja Zuzy i Błażeja sięgnie dna, a bohaterka wyjedzie w podróż służbową, gdzie poniosą ją emocje. Czy to już koniec ich związku?

Przyjaciółki, odcinek 235 - to już koniec Zuzy i Błażeja? W związku tych dwojga psuje się od dawna. Nawet wizyty u seks-terapeutki nie przyniosły oczekiwanej poprawy, a sytuacja jedynie się pogorszy. 

Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

Zuza coraz trudniej będzie znosić kondycję jej związku i fakt, że Błażej nie potrafi zaspokoić jej seksualnie. Na domiar złego w 235. odcinku Przyjaciółek bohaterka uda się w delegację, gdzie spotka... Konrada. Były szef, z którym kobieta była niegdyś w związku, szybko zwęszy słabość. Zuza zacznie mu się zwierzać, a mężczyzna wykorzysta okazję, by się do niej zbliżyć. Sytuacja w końcu wymknie się spod kontroli i Zuza podda się zrywowi namiętności, zdradzając Błażeja z Konradem. Co ciekawe, narzeczony nie pozostanie jej dłużny i pod jej nieobecność również nie dochowa wierności. Czy to koniec ich związku? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach.

Sonda
Oglądasz "Przyjaciółki"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych