Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

2022-09-23 16:27 NN
Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko
Autor: materiały prasowe Telewizja Polsat Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

Kolejna drama w serialu Przyjaciółki. Relacja Zuzy i Błażeja sięgnie dna, a bohaterka wyjedzie w podróż służbową, gdzie poniosą ją emocje. Czy to już koniec ich związku?

Przyjaciółki, odcinek 235 - to już koniec Zuzy i Błażeja? W związku tych dwojga psuje się od dawna. Nawet wizyty u seks-terapeutki nie przyniosły oczekiwanej poprawy, a sytuacja jedynie się pogorszy. 

Przyjaciółki: kolejna zdrada w serialu! Tym razem Zuza posunie się za daleko

Zuza coraz trudniej będzie znosić kondycję jej związku i fakt, że Błażej nie potrafi zaspokoić jej seksualnie. Na domiar złego w 235. odcinku Przyjaciółek bohaterka uda się w delegację, gdzie spotka... Konrada. Były szef, z którym kobieta była niegdyś w związku, szybko zwęszy słabość. Zuza zacznie mu się zwierzać, a mężczyzna wykorzysta okazję, by się do niej zbliżyć. Sytuacja w końcu wymknie się spod kontroli i Zuza podda się zrywowi namiętności, zdradzając Błażeja z Konradem. Co ciekawe, narzeczony nie pozostanie jej dłużny i pod jej nieobecność również nie dochowa wierności. Czy to koniec ich związku? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach.

Sonda
Oglądasz "Przyjaciółki"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE