M jak miłość: Magda oszaleje z rozpaczy? Wiemy, jak zareaguje na zdradę Andrzeja!

i

Autor: AKPA M jak miłość: Magda oszaleje z rozpaczy? Wiemy, jak zareaguje na zdradę Andrzeja!

M jak miłość: Magda oszaleje z rozpaczy? Wiemy, jak zareaguje na zdradę Andrzeja!

2022-09-23 14:59

Fani M jak miłość w najbliższych tygodniach mogą liczyć na potężną dawkę emocji. Prawda o zdradzie Andrzeja wyjdzie na jaw, a Magda zareaguje bardzo... wybuchowo. Czy wybaczy mężowi i przyjaciołom?

W nadchodzących odcinkach M jak miłość Andrzej będzie usiłował zebrać się na odwagę i wyznać Magdzie, że zdradził ją z Julią, która teraz spodziewa się jego dziecka. Bezgraniczna miłość żony sprawi jednak, że stchórzy. Julia zaś zacznie manipulować kochankiem, by mieć go tylko dla siebie. Tożsamość osoby, która doniesie Magdzie o zdradzie może was mocno zaskoczyć. 

M jak miłość: Magda oszaleje z rozpaczy? Wiemy, jak zareaguje na zdradę Andrzeja!

Jak podaje serwis Superseriale, Magda zacznie podejrzewać, że coś jest nie tak, jednak nie dopuści do siebie prawdy. Tę wyzna jej jednak... Sylwia! Najlepsza przyjaciółka Julii będzie miała już serdecznie dość intryg kochanki Andrzeja i nagra jego żonie okrutną wiadomość, w której wyzna całą prawdę. Magda wpadnie w czarną rozpacz. Dotrze do niej bowiem, że mężczyzna, którego kochała nad życie okazał się zwykłym kłamcą, a na domiar złego wszyscy jej przyjaciele wiedzieli o zdradzie i nikt nie raczył jej o tym poinformować. 

Magda zareaguje bardzo emocjonalnie i... rzuci dosłownie wszystko: Andrzeja, mieszkanie, pracę w kancelarii, a nawet przyjaciół, i wyjdzie do Grabiny. Tylko Kinga odważy się porozmawiać z przyjaciółką, jednak będzie to bardzo bolesna konwersacja. Nawet usilne zapewnienia Zduńskiej, że milczenie podyktowane było dobrem Magdy, na nic się nie zdadzą. Budzyńska obwieści, że nigdy nie wybaczy przyjaciołom tej zdrady. 

Sonda
Co sądzisz o serialu "M jak miłość"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
M jak miłość, odcinek 1672. Marysia da się urobić Argasińskiemu. Zapłacze nad losem podłego ordynatora