Przyjaciółki - 29.11.2018. Dlaczego nie ma dziś odcinka?

2018-11-29 13:00
Przyjaciółki - sezon 13
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki wracają na antenę Polsatu 28 lutego!

Co się stało, że Polsat nie wyemitował dziś odcinka Przyjaciółek? Czy kolejny będzie za tydzień?

Przyjaciółki 29.11.2018 - dlaczego nie ma dziś odcinka? Czy serial zniknął z anteny? Te pytania z pewnością zadali sobie widzowie, którzy zauważyli, że dziś w ramówce nie ma kolejnego odcinka polsatowskiego hitu. Czy Przyjaciółki powrócą na antenę za tydzień? A może zmieniła się godzina emisji? Sprawdż, dlaczego nie ma dziś Przyjaciółek!

Przyjaciółki sezon 13 - obsada. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Przyjaciółki 29.11.2018 - dlaczego dziś nie ma odcinka?

Wielu fanów przygód Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji z pewnością mocno zdziwiło się faktem, że w dzisiejszej ramówce Polsatu nie ma Przyjaciółek. Dlaczego tak jest? Wyjaśnienie jest o wiele prostsze, niż się wydaje. Otóż tydzień temu, 21 listopada, Polsat wyemitował ostatni odcinek 12 sezonu! Teraz czeka nas przerwa, ale bez obaw - Przyjaciółki powrócą na antenę Polsatu już niebawem.

Przyjaciółki - kiedy kolejne odcinki?

Wiemy na pewno, że twórcy pracują obecnie nad nowymi odcinkami serialu. Kiedy 13 sezon? Stacja oficjalnie jeszcze nie potwierdziła daty, ale z racji tego, że do tej pory Przyjaciółki gościły w naszych domach dwa razy do roku - w ramówce jesiennej i wiosennej, nowe odcinki prawdopodobnie będziemy mogli oglądać już wiosną 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE