Przyjaciółki 28 września – streszczenie. Co się wydarzy w 258 odcinku?

i

Autor: Telewizja Polsat Przyjaciółki 28 września – streszczenie. Co się wydarzy w 258 odcinku?

Polskie seriale

Przyjaciółki 28 września – streszczenie. Co się wydarzy w 258 odcinku?

2023-09-22 19:38

“Przyjaciółki” to popularny serial Polsatu, który niezmiennie cieszy się miłością widzów. Co czeka bohaterki w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinka 258 , który ukaże się w dniu 28 września 2023 roku.

“Przyjaciółki”a powracają z nowym odcinkiem. Co dokładnie się wydarzy? Jak bohaterki udźwigną żałobę po Zuzie? Streszczenie odcinka 258, który ukaże się w dniu 28 września, znajdziecie poniżej.

Przyjaciółki odc. 258 - STRESZCZENIE szczegółowe (28 września)

Inga i Dagmar na nowo otwierają Nail Bar. Robert i Andrzej są przerażeni faktem, że Dagmar wymaga od nich pomocy przy salonie. Szymon przypadkowo zalewa Indze mieszkanie. Inga znajduje na chodniku portfel Szymona. Zanim udaje jej mu go zwrócić, w zupełnie niepowiązanej sprawie zatrzymuje ją policja. Przez przypadek podaje im portfel Szymona, w którym znajduje się torebka z podejrzaną substancją. Inga zostaje zabrana na komisariat policji. Anka też przeżywa trudne chwile. Malwina jest strasznie wobec niej nachalna. Maria i Janek o coś się pokłócili, ale nie wiadomo o co. Anka zaczyna żywić wobec Miłosza uczucie sympatii, choć jej się to nie podoba. Okazuje się, że osią konfliktu Marii i Janka jest… kot, którego on przygarnął. Malwina zdaje się prześladować Ankę. Natomiast Patrycja postanawia spróbować podejrzanych tabletek na odchudzanie. Wiktor jest zły na Patrycję, bo nie mogą dojść do porozumienia w kwestii jej choroby.

258. odcinek serialu Przyjaciółki zostanie wyemitowany w czwartek 28 września 2023 roku, o godzinie 21:10, na antenie Polsatu.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Przyjaciółki ZWIASTUN odcinka 257. Żałoba po śmierci Zuzy zmieni życie przyjaciółek