Przyjaciółki sezon 13. odc. 148: Zuza i Jasiek trafiają na komisariat! Kto nęka Patrycję telefonami?

2019-03-01 9:20
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki

Przed bohaterkami serialu Przyjaciółki sporo nowych wyzwań. W życiu każdej z dziewczyn sporo się zmieniło. Nowe życie dostała Zuza, która dzięki eksperymentalnej terapii powróciła do zdrowia. Okaże się jednak, że czekają ją inne kłopoty. Inga z kolei postanowiła ułożyć sobie swoje życie prywatne. Czy faktycznie znajdzie miłość?

Przyjaciółki sezon 13. odc. 148: Jasiek postanowił zaskoczyć Zuzę niespodzianką i organizuje dla niej wyjazd poślubny. Jednak upojne chwile skończą się nieco inaczej, niż to zaplanował. Anka nie może dojść do siebie po tym, co powiedział jej Paweł. Czy między nimi może jeszcze być tak jak dawniej? Patrycja jest nękana telefonami z nieznanego numeru.

Przyjaciółki sezon 13 ONLINE - gdzie oglądać w internecie nowe odcinki serialu?

Przyjaciółki sezon 13. odc. 148: STRESZCZENIE

Anka nie jest w stanie przejść do porządku dziennego nad tym, co usłyszała od Pawła. Co więcej, okazuje się, że mężczyzna ma do niej pretensje. Choroba Zuzy nie pozwoliła jej i Jaśkowi przeżyć podróży ani nocy poślubnej, dlatego mąż postanawia zrobić Zuzie niespodziankę. Wyjeżdżają razem do hotelu, jednak nic nie idzie po ich myśli. Ostatecznie para ląduje na komisariacie. Inga umawia się na kolejne randki, przy okazji odkrywając, że Hania wie bardzo dużo na temat randkowania. Do Patrycji non stop dzwoni ktoś z nieznanego numeru. Zaniepokojona kobieta odkrywa, że to numer firmy, w której zatrudniła się Wika.

Przyjaciółki - sezon 13: zmiany w obsadzie! Oto bohaterowie nowych odcinków

Przyjaciółki sezon 13: kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki Przyjaciółek można oglądać na Polsacie w każdy czwartek o godzinie 21:10. Jeśli jednak nie możecie się doczekać kolejnych odcinków, można także obejrzeć je online na ipla.tv, gdzie dostępny jest już cały sezon. Aby mieć dostęp do nieemitowanych odcinków serialu, trzeba jednak zapłacić.

NAJNOWSZE