Przemysław Cypryański: wiek, wzrost, Instagram, żona, filmy, M jak miłość

2020-04-25 20:14
Przemysław Cypryański
Autor: WBF

Przemysław Cypryański: wiek, wzrost, Instagram, żona, filmy, M jak miłość - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Przemysławie Cypryańskim? Pierwszą rolą telewizją aktora był epizod w serialu Klan w Telewizji Polskiej. Poza serialami i filmami można było oglądać go także w programach rozrywkowych - Cypryański brał udział w Tańcu z gwiazdami, Celebrity Splash, a także w Dance Dance Dance.

Przemysław Cypryański: wiek, wzrost, Instagram, żona, filmy, M jak miłość - te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Przemku Cypryańskim? Początkowo studiował informatykę i z takim zamiarem przyjechał do Warszawy. Ostateczne zdał egzamin aktorski w Studium Aktorskim przy Teatrze Żydowskim w Warszawie.

Przemysław Cypryański: wiek

Przemysław urodził się 2 sierpnia 1981 we Wrześni, w 2020 roku skończy 39 lat.

Przemysław Cypryański: wzrost

Aktor zalicza się do mężczyzn średniego wzrostu, mierzy 175 cm.

Przemysław Cypryański: Instagram

Instagram aktora to przemyslawcypryanski. Cypryański dzieli się tu przede wszystkim zdjęciami z planów zdjęciowych czy spektakli.

Przemysław Cypryański: żona

Przemysław Cypryański należy do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie afiszują się z nim w mediach. W 2010 roku w mediach pojawiały się informacje, że aktor zaręczył się z Kasią Kępką, jednak para się rozstała. Obecnie informacje o swoim życiu uczuciowym Przemysław zachowuje wyłącznie dla siebie.

Przemysław Cypryański: filmy

Największą popularność przyniósł mu udział w komediach romantycznych: Jeszcze raz oraz Dlaczego nie. Ostatni raz na dużym ekranie pojawił się w 2013 roku w filmie Piotrek the13th 2.

Przemysław Cypryański: M jak miłość

Aktor dołączył do obsady serialu w 2006 roku i wcielił się w postać Jakuba Ziobra. Cypryański odszedł z M jak miłość w 2012 roku.

NAJNOWSZE