Przeklęta - obsada. Aktorzy i bohaterowie - kto jest kim?

2019-09-25 15:10 k.w.
Przeklęta
Autor: materiał prasowy

Przeklęta to nowy hiszpańskojęzyczny serial, który już wkrótce zadebiutuje na antenie TV4. Meksykańska telenowela będzie opowiadać historię Aurory, która przez znamię na swoim ciele, została uznana za przeklętą. Dziewczyna mimo przeciwności losu walczy o spełnianie swoich marzeń i o znalezienie prawdziwej miłości. Kto zagra w romantycznej historii pełnej uczuciowych perypetii, dramatycznych zdarzeń, namiętności, wzruszeń i humoru? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Przeklęta - obsada. Aktorzy i bohaterowie to informacje, na które czekali wszyscy fani zagranicznych produkcji. Już 11 lipca na antenie TV4 widzowie będą mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek meksykańskiej telenoweli. Serial skupia się wokół pięknej Aurory, która jest przeklęta w rodzinnym miasteczku, ponieważ podczas jej narodzin, znachorka Macrina zauważyła na jej ciele znamię, które uznała za znak diabła i śmierci. Pomimo przeciwności losu, dziewczyna podąża drogą swoich marzeń. Kto zagra w serialu Przeklęta?

Przeklęta - fabuła

Aurora spędza szczęśliwe dzieciństwo pod opieką kochającego ojca na położonej na uboczu farmie. Brak jej tylko matki, której nigdy nie znała i o której ojciec mówi bardzo niewiele. Bystra dziewczynka jest ciekawa świata i ludzi, ale ojciec nigdy nie zabiera jej do pobliskiego miasteczka, a zamiast posyłać ją do szkoły uczy ją w domu. Aurora nie wie, że ojciec próbuje ją chronić, ukrywając przed nią, że jej matka zmarła przy porodzie, a znachorka, Macrina, która nie umiała jej pomóc, widząc znamię dziecka uznała je za znak diabła i śmierci. Macrina, siejąc przesądy wśród prostych mieszkańców El Salado, sprawiła, że cała społeczność uznała Aurorę za przeklętą. Dziewczynka odkrywa to, gdy w wieku 12 lat w tajemnicy przed ojcem wybiera się do miasteczka i zostaje rozpoznana. Przed podburzonymi mieszkańcami broni ją Rodrigo, nastoletni syn zamożnej właścicielki pobliskiej hacjendy.

Chłopiec zaprzyjaźnia się z Aurorą, ale wkrótce wyjeżdża do szkoły w Nowym Jorku, a ojciec Aurory umiera i dziewczynka trafia do domu ciotki w Mexico City, która traktuje bratanicę jak darmową służącą. Mimo tęsknoty za zmarłymi rodzicami i utraconym przyjacielem, dzielna i pogodna dziewczynka potrafi cieszyć się byle drobnostką i nie przejmuje się nieznośnym charakterem ciotki, a każdą wolną chwilę wykorzystuje na naukę, marząc o eksternistycznym ukończeniu szkoły i dostaniu się na studia. Mija pięć lat. Rodrigo studiuje weterynarię w Mexico City i spotyka się z atrakcyjną koleżanką z uczelni, Pilar. Pamięć o Aurorze nie daje mu spokoju, ale próby jej odnalezienia nie przynoszą rezultatu. Pewnego dnia omal nie potrąca samochodem pięknej dziewczyny. Oboje nie mogą oderwać od siebie oczu ale przelotne spotkanie trwa tylko chwilę. Nim Rodrigo uświadamia sobie, że nieznajoma miała na szyi medalik jaki podarował Aurorze, jest już za późno by ją dogonić. Gdy pojawia się kolejny trop, który może go do niej doprowadzić, robi wszystko, by nie zaprzepaścić tej szansy, a kiedy ją odnajduje jest pewien, że już nigdy jej nie straci. Żadne z nich nie podejrzewa nawet jak wiele zdarzeń i przeszkód może ich jeszcze rozdzielić...

Przeklęta - obsada

W roli tytułowej bohaterki - Aurory, występuje piękna aktorka i modelka - Renata Notni, a jako główna postać męska - Rodrigo, towarzyszy jej Pablo Lyle. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Pełną obsadę znajdziecie poniżej:

  • Renata Notni jako Aurora Sanchez
  • Pablo Lyle jako Rodrigo Villavicencio
  • Maya Mishalska jako Elsa Solana Villavicencio
  • Laura Carmine jako Monica
  • Roberto Blandón jako Severo Trujillo
  • Patricia Navidad jako Apolonia Ortega
  • Socorro Bonilla jako Macrina
  • Aldo Guerra jako Luis

Na planie Przeklętej - w roli epizodycznej - pojawił się także Conan O’Brien, znany amerykański komik i gospodarz popularnych talk-shows, który przyznaje, że prywatnie pasjami ogląda hiszpańskojęzyczne seriale w oryginalnej wersji językowej i wystąpienie w jednym z nich było jego marzeniem.

NAJNOWSZE