Promyk nadziei - zbliża się koniec serialu! Suhejla wyjawia Mahmutowi, że kogoś zabiła

2021-11-21 13:20 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, porwania, intrygi, kłamstwa, zdrady, romanse oraz pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który od marca 2021 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach telenoweli z Turcji?

Promyk nadziei streszczenie po polsku. W marcu 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę miał Promyk nadziei, czyli turecki serial, który opowiada historię Ipek, Bahar i Omera. Produkcja bardzo szybko skradła serca widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów i trzymają kciuki, aby ich losy miały szczęśliwe zakończenie. Przed nami ostatnie epizody hitu. Co się wydarzy?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 160

W 160. odcinku Promyka nadziei, którego emisję zaplanowano na piątek, 26 listopada 2021 roku, Ahmet jest wściekły, że Filiz go zdradziła i chce się mścić. Sedat jest poważnie chory i nie chce się spotkać z Melihą. Mahmut przyłapuje Suhejlę pod domem, w którym jest Ipek. Suhejla wyjawia mu, że kogoś już zabiła. Razem jadą do jego kryjówki.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE