Promyk nadziei streszczenie odcinków 78, 79, 80, 81, 82. Neslihan oznajmia Halilowi, że jest w ciąży. Omer dowiaduje się, że jego córka żyje

2021-07-28 11:46 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 78, 79, 80, 81, 82 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 2-6 sierpnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 78, 79, 80, 81, 82 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Promyk nadziei - odcinek 78

Gondzia znowu nastawia Ipek przeciwko Bahar. Suhelja przekonuje ojca Omera, by pogodził się z synem. Wynik testu DNA wskazuje, że Gondzia jest córką Ipek. Halil nie zgadza się, by Ahmet zabrał Filiz do kina.

Promyk nadziei - odcinek 79

Halil prosi Ozana, by ten przyprowadził swoją dziewczynę. Omer i Jaszar w końcu się godzą. Suhejla prosi Ozana, by był jej świadkiem na ślubie z Omerem. Przebiegła Gondzia znów oskarża Bahar o kradzież. 

Promyk nadziei - odcinek 80

Na ceremonii ślubu Suhejli i Omera Ozan dowiaduje się, że Peri jest siostrą Omera. Halil kusi Filiz nowym domem, lecz ona nie chce być jego utrzymanką. Neslihan oznajmia Halilowi, że jest w ciąży. Bahar mówi Omerowi, że jego córka Melek żyje.

Promyk nadziei - odcinek 81

Omer zaszokowany jedzie do Ipek i po kłótni z Mehmutem poznaje swoją rzekomo odnalezioną córkę. Neslihan oznajmia rodzinie, że jest w ciąży. Suhejla cierpi, opuszczona tuż po ślubie.

Promyk nadziei - odcinek 82

Filiz jest zaszokowana wiadomością o ciąży Neslihan. Neslihan dostaje krwotoku, na szczęście niegroźnego. Suhejla robi wszystko, by zdobyć przychylność Omera. Omer zamierza walczyć o córkę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE