Tajemnica zawodowa - sezon 2. powstanie! Kiedy kolejne odcinki serialu?

2021-07-22 8:02 AW
Tajemnica zawodowa
Autor: Materiały prasowe TVN

Julia jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom Julia odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje jej niespożytą siłę i skuteczność.

Tajemnica zawodowa - sezon 2. powstanie? Jest szansa na kolejne odcinki serialu? Tajemnice, sieć intryg, niewierność - kim tak naprawdę jest Andrzej Żurawski? Największym wrogiem swojej żony, a może przyjacielem? Czy mąż, dla którego Julia poświęciła całe swoje życie i karierę może ją cynicznie wykorzystywać? Jak prawda o mężu wpłynie na przyszłość i ich relacje?

Tajemnica zawodowa - sezon 2. powstanie?

Tajemnica zawodowa zadebiutowała w wiosennej ramówce TVN w 2021 roku, a pierwszy odcinek został wyemitowany 17 lutego. Serial łączy w sobie wiele wątków, które są dobrze znane widzom stacji - tajemnice medyczne łączą się tu z wątkami prawniczymi, a sama produkcja jest serialem obyczajowo-kryminalnym, podobnie jak takie seriale jak Prawo Agaty czy Diagnoza. Pierwszy sezon Tajemnicy zawodowej składał się łącznie z 10 odcinków, a ostatni został wyemitowany 21 kwietnia. Jak na razie TVN nie potwierdził oficjalnie, czy serial zostanie przedłużony na kolejny sezon, jednak rąbka tajemnicy uchyliła Anna Dereszowska. W wywiadzie dla reportera Dzień Dobry TVN na początku lipca aktorka zdradziła, że niebawem rozpocznie zdjęcia na planie drugiego sezonu Tajemnicy zawodowej! Serial najprawdopodobniej trafi do emisji jesienią 2021.

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE