Promyk nadziei streszczenie odcinków 132, 133, 134, 135, 136. Mahmut zostaje aresztowany. Suhejla i Selma porywają ze szpitala niemowlę

2021-10-18 8:01 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 132, 133, 134, 135, 136 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 18-22 października w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 132, 133, 134, 135, 136 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 132

Na widok broni Mahmut się wycofuje, a Omer namawia Ipek, by złożyła skargę. Za zgodą Suhejli Mahmut zabiera Bahar do siebie, by skłonić Ipek do powrotu. Suhejla z Selmą idą do szpitala ukraść niemowlę. 

Promyk nadziei - odcinek 133

Filiz podrzuca Neslihan koszulę Halila z plamą ze szminki. To początek jej planu. Mahmut zostaje aresztowany. Suhejla i Selma porywają ze szpitala niemowlę. Ipek i Bahar zamieszkują u Ozana.

Promyk nadziei - odcinek 134

Ipek i Bahar zadomawiają się u Ozana. Selma ukrywa się z porwanym niemowlęciem w hotelu. Halil odkrywa intrygę Filiz i jest wściekły. Zamierza pomóc Ahmetowi w szybkim ślubie z Filiz.

Sonda
Czy Mahmut przestanie zagrażać Ipek?

Promyk nadziei - odcinek 135

Suhejla i Selma pozorują poród. Neslihan nie może tego zaakceptować i chce zdradzić sekret Suhejli. Gdy szamocze się z siostrą, dochodzi do wypadku. Ahmet kupuje suknię ślubną. Feliz uważa, że Halil ją zdradził. Halil wyciąga Mehmeta z więzienia.

Promyk nadziei - odcinek 136

Omer martwi się, że Mahmuta wypuszczono z aresztu. Hali ostatecznie pozbawia Filiz złudzeń. Filiz prosi Ahmeta, by załatwiał ślub. Neslihan słyszy wiadomości o porwaniu dziecka i zaczyna podejrzewać Suhejlę. Idzie do jej domu, odprawia Selmę i wychodzi z niewielką torbą.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE