Promyk nadziei - ostatni odcinek. Kiedy finał tureckiego serialu?

2021-10-13 12:13 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Kilka lat temu tureckie seriale zadebiutowały w polskiej telewizji i od razu skradły serca widzów. Każda kolejna produkcja znad Bosforu przyciągała coraz to większą publiczność, która z zapartym tchem śledziła perypetie głównych bohaterów. W połowie marca 2021 roku na antenie TVP2 premierę miał nowy turecki serial, Promyk nadziei, który zajął miejsce Więźnia miłości. Kiedy widzowie zobaczą jego ostatni odcinek?

Promyk nadziei - kiedy ostatni odcinek? W czwartek 18 marca 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek Więźnia miłości. To właśnie wtedy pożegnaliśmy się z Azize, Zelihą, Tarikiem czy też Oouzem. Miejsce tureckiej produkcji zajął Promyk nadziei, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Odcinki serialu emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. Kiedy stacja pokaże finał serii?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - o czym jest serial?

Współczesny serial obyczajowy opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca - jako odnoszący sukcesy biznesmen - i chce zemścić się za swoje krzywdy...

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Promyk nadziei - kiedy finał serialu?

Nowy turecki serial TVP2 składa się ze 160 odcinków i jest emitowany od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. Ostatni epizod produkcji znad Bosforu zostanie więc wyemitowany już w grudniu 2021 roku. Jak zakończą się losy głównych bohaterów? O tym przekonamy się już wkrótce!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE