Promyk nadziei - ostatni odcinek online. Gdzie szukać finału w internecie?

2021-12-01 13:25 Adrian Rybak

Promyk nadziei to turecka produkcja, która podbiła serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. Wkrótce serial dobiegnie jednak końca. Przed nami ostatni, 164. odcinek telenoweli. Czy będzie można obejrzeć go w internecie? Sprawdź niżej.

Promyk nadziei opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar (w tej roli znana z serialu „Elif” Isabella Damla Güvenilir) jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy... Sprawdź, jak obejrzeć online ostatni odcinek serialu.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Promyk nadziei - 164. odcinek online

Widzowie pożegnają się z produkcją w czwartek 2 grudnia 2021. Emisja jak zawsze o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Online serial będzie można obejrzeć na żywo po zalogowaniu na stronę WP Pilot. Po zakończeniu emisji odcinek zostanie zamieszczony w TVP VOD.

Promyk nadziei - odc. 164. Streszczenie

Ipek ucieka przed Mahmutem, wzywa na pomoc Ömera. Sühejla oddaje się w ręce policji, obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz jest odporna na cyniczną grę Halila. Ömer podejmuje wyścig z czasem, by uratować Ipek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE