Promyk nadziei online. Gdzie oglądać serial po polsku w internecie?

2021-04-07 11:30 AW
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi.

Promyk nadziei online. Gdzie oglądać serial po polsku w internecie? Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar (w tej roli znana z serialu „Elif” Isabella Damla Güvenilir) jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy...

Promyk nadziei online. Gdzie oglądać serial po polsku w internecie?

Promyk nadziei to serial turecki, który w ramówce Telewizji Polskiej zastąpił uwielbianego przez widzów Więźnia miłości. Więzień miłości zakończył się 18 marca 2021, a TVP już dzień później wyemitowała pierwszy odcinek nowej tureckiej produkcji. Promyk nadziei można oglądać o tej samej porze - odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Widzowie, którzy przegapili jeden z odcinków lub po prostu wolą śledzić serial w internecie, również mają taką możliwość. Po emisji telewizyjnej odcinki Promyka nadziei dodawane są do biblioteki Vod.tvp.pl, gdzie można oglądać je po polsku.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE