Projekt Lady 6 - metamorfozy. Jak zmieniły się uczestniczki programu?

2021-11-02 8:12 kg
Projekt Lady
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Na początku października 2021 roku wystartowała, od dawna wyczekiwana, szósta edycja programu Projekt Lady. W XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie zamieszkało dwanaście dziewcząt, które pod okiem Tatiany Mindewicz-Puacz, Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan przejdą przemianę i staną się prawdziwymi damami. Zanim jednak nauczą się dobrych manier, przejdą metamorfozy wyglądu. Sprawdźcie szczegóły.

Projekt Lady 6 - metamorfozy. Projekt Lady gości na ekranach naszych telewizorów od 2016 roku. Od samego początku reality show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą rozwój i przemianę uczestniczek. Odcinki pierwszych pięciu edycji Projektu Lady można było oglądać na antenie TVN, a od szóstej odsłony program jest emitowany na antenie TVN7. W każdej edycji uczestniczki poddawane są metamorfozom. Jak zmieniły się uczestniczki szóstej odsłony programu?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Projekt Lady 6 - metamorfozy

Uczestniczki Projektu Lady to młode kobiety, reprezentujące niezwykle imprezowy styl życia. Trafiają do pałacu, w którym pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz ze wsparciem od Małgorzaty Rozenek-Majdan, uczone są dobrych manier oraz przechodzą prawdziwą metamorfozę. Ta, która przejdzie największą przemianę, zdobędzie nagrodę główną - trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą oraz tytuł Pierwszej Damy Projektu Lady.

Sonda
Oglądasz 6. sezon Projektu Lady?

Zanim jednak to nastąpi, uczestniczki poddane zostały metamorfozie wizerunku. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obeszło się bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne - zmiany są spektakularne. Jak zmieniły się uczestniczki show? 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE