Projekt Lady 2019 - kiedy i o której oglądać nowe odcinki reality show TVN?

2019-05-20 10:51
Projekt Lady
Autor: Materiały Prasowe

Przed nami już czwarta edycja programu TVN! Przez kilka tygodni ponownie będziemy mogli oglądać 13 uczestniczek ciężko pracujących, aby przekształcić się w prawdziwe damy. Poprzednie edycje Projekt Lady udowodniły, że w tym reality show możemy spodziewać się bardzo dużych emocji! Jak tym razem dziewczyny poradzą sobie z zadaniami postawionymi przez prowadząca Małgorzatę Rozenek-Majdan i mentorki?

Projekt Lady 2019 - kiedy i o której oglądać nowe odcinki reality show TVN? 4. edycja Projekt Lady z pewnością ma szansę wywołać niemałe kontrowersje! Metamorfozy dziewczyn z poprzednich serii programu pokazały, że przemiana może być naprawdę spektakularna. Czy tym razem uczestniki podołają wysokim wymaganiom? Kiedy i o której oglądać 4. sezon Projektu Lady?

Projekt Lady 2019 - kiedy i o której oglądać w TVN?

Czwarta edycja programu, podobnie jak poprzednie, emitowana jest dość nietypowo. Nie zaczyna się w jesiennej ani wiosennej ramówce, a latem. Premiera 4. sezonu zaplanowana jest na poniedziałek 20 maja na godzinę 21:30, a odcinki będziemy mogli oglądać co tydzień o tej samej porze prawdopodobnie aż do końca wakacji. Powtórki emitowane są z kolei w niedzielę o godzinie 12:35.

Projekt Lady - jak dziś wyglądają uczestniki pierwszej edycji? Galeria

Projekt Lady 2019 online - gdzie oglądać program w internecie?

Odcinki Projektu Lady dostępne będą także w internecie - po emisji w telewizji będą trafiać na platformę Player.pl, gdzie można znaleźć także poprzednie sezony reality show.

NAJNOWSZE