Program TV: Skyfall, Opowieści z Narnii, Harry Potter, Kill Bill... Najlepsze filmy na weekend - sprawdź kiedy i na którym kanale!

2015-11-20 16:41
skyfall
Autor: materiały prasowe

Program TV: James Bond, Opowieści z Narnii, Harry Potter i Kill Bill. Chcesz znaleźć najlepsze filmy na weekend? Nie wiesz, co obejrzeć w telewizji? Sprawdź nasz program tv i wybierz produkcje z największymi gwiazdami! Będzie dużo komedii, romansu i akcji!

Program TV: James Bond, Opowieści z Narnii, Harry Potter i Kill Bill. W weekend chcesz obejrzeć najlepsze filmy z największymi gwiazdami? Nie wiesz, co wybrać? Program tv szykuje dużo atrakcji! Na ekranie pojawią się m.in.: Daniel Craig, Emma Watson, Harrison Ford i mark Ruffalo. Będą komedie, romanse i akcja, kosmici, kowboje i magia. James Bond, Opowieści z Narnii, Harry Potter i Kill Bill to tylko niektóre propozycje programu tv! Co jeszcze obejrzeć w telewizji? Sprawdzamy program tv i polecamy najlepsze tytuły. Program TV: James Bond, Opowieści z Narnii, Harry Potter, Kill Bill albo coś innego – wybierz i oglądaj!

PIĄTEK

TVN 20:00: Kowboje i obcy – Harrison Ford, Daniel Craig i Olivia Wilde w kinowym szaleństwie. Na Dzikim Zachodzie lądują kosmici. Do walki z nimi stają kowboje. Polsat 20:10: Opowieści z Narnii: Podróż „Wędrowca do Świtu” – Lucja i Edmund wracają do Narnii, spotykają Kaspiana i próbują zaprowadzić pokój w magicznym królestwie. TVP 1 21:20: Doktor NO – pierwszy James Bond! Sean Connery zaczyna cykl jako agent 007, który na Jamajce ma wyjaśnić zagadkę śmieci innego agenta. Wkrótce sowiaduje się o tajemniczym naukowcu.

SOBOTA

TVP 1 21:25: Ultimatum Bourne'a – Jason Bourne nadal jest ścigany przez dawnych zwierzchników. Musi walczyć o przetrwanie mimo osobistej tragedii i wymazanej pamięci. Czy uda mu się przeżyć? TVN 21:55: Jak w niebie – Reese Witherspoon i Mark Ruffalo w komedii romantycznej, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje, a duch lekarki rozkochuje w sobie młodego wdowca. TVP 2 22:35: Kill Bill 2 – Quentin Tarantino bawi się konwencjami, a Uma Thurman powraca jako zawodowa zabójczyni na drodze zemsty. Świetne!

NIEDZIELA

TVN 7 20:00: Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1 – przedostatnia część popularnego cyklu. Harry Potter i jego przyjaciele ruszają na poszukiwanie horkruksów. TVP 2 20:10: Skyfall – najlepszy Bond od lat. Agent 007 w kolejnej misji – tym razem będzie musiał zmierzyć się z własną przeszłością. TVP 1 22:20: Wszystko w porządku – zwariowana komedia o wychowywanych przez matki-lesbijki dzieciach, które znajdują swojego biologicznego ojca. TVN 7 23:05: Ojciec chrzestny 2 – dalsze losy rodu Corleone. Warto oglądać nawet po 100 razy.

W programie TV nic dla ciebie nie ma?

Program tv niczym Cię nie zainteresował? Nie wiesz, jak spędzić wolny, weekendowy wieczór? Wejdź na eskaGO, by oglądać ciekawe filmy i seriale online za darmo. W serwisie znajdziesz m.in. Wszystkie dziewczyny Raula – to niesamowita historia dziennikarza, który zostaje przestępcą. Zobacz:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE