Proces Siódemki z Chicago - czym jest nowy film Netflix? Data premiery, zwiastun, obsada

2020-09-15 14:25 kg
Proces Siódemki z Chicago
Autor: materiały prasowe

Netflix udostępnił oficjalny plakat, zapowiedź i pierwsze zdjęcia do najnowszego filmu Aarona Sorkina pt. Proces Siódemki z Chicago. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m.in. Yahya Abdul-Mateen II, Sacha Baron Cohen czy Joseph Gordon-Levitt! Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące produkcji.

Proces Siódemki z Chicago - czym jest nowy film Netflix? Data premiery, zwiastun, obsada. Pokojowy w założeniu protest podczas Krajowej Konwencji Demokratycznej w 1968 roku przerodził się w brutalne starcie z policją i Gwardią Narodową. Organizatorów protestu, wśród których znaleźli się Abbie Hoffman, Jerry Rubin, Tom Hayden i Bobby Seale, oskarżono o spisek w celu wywołania zamieszek. Proces, który im wytoczono, okazał się jednym z najgłośniejszych w historii.

Proces Siódemki z Chicago - obsada

W serialu występują: Yahya Abdul-Mateen II, Sacha Baron Cohen, Joseph Gordon-Levitt, Michael Keaton, Frank Langella, John Carroll Lynch, Eddie Redmayne, Mark Rylance, Alex Sharp, Jeremy Strong, Noah Robbins, Danny Flaherty, Ben Shenkman, Kelvin Harrison Jr., Caitlin Fitzgerald, Alice Kremelberg, John Doman, J.C. MacKenzie, Damien Young, Wayne Duvall, C.J. Wilson

Proces Siódemki z Chicago - data premiery

Premiera na Netflix już 16 października. W październiku film będzie można zobaczyć również w wybranych kinach!

Proces Siódemki z Chicago - zwiastun

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE