PRIME MMA 2 - PPV. Ile kosztuje i gdzie kupić dostęp do gali?

2022-07-06 13:39 Leon Pietrzak
Prime Show MMA
Autor: Materiały prasowe

Prime Show MMA 2 znowu wzbudza wiele emocji! W pojedynkach zobaczymy wiele znanych nazwisk, a wśród nich nie zabraknie zawodowców. Kto w drugiej edycji wywalczy sobie zwycięstwo i zdobędzie tytuł mistrza? Gdzie oglądać wszystkie walki na żywo i ile kosztuje dostęp do transmisji? Sprawdzamy!

PRIME SHOW MMA 2 - PPV i transmisja. Gdzie oglądać na żywo? Ile kosztuje dostęp? Wszyscy fani pojedynków freak-fightowych nie mogą się doczekać kolejnej edycji wydarzenia, jakim jest Prime Show MMA. Na arenie w Gdyni zobaczymy wiele znanych twarzy, które staną naprzeciwko siebie w klatce i zawalczą o tytuł najlepszego z najlepszych. Widzowie czekają w szczególności na walkę Stormina i Szuliego, a także na Bombardiera i Stiflera. Wiele emocji wzbudzi zapewne pojedynek Jasia Kapeli, który stanie oko w oko ze Skolimem. Podczas transmisji pojawi się również Strefa Cringe'u, gdzie zobaczymy zabawne komentarze Popka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karta walk na PRIME MMA 2 - Kto walczy? Lista zawodników

ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49

PRIME MMA 2 - data. Kiedy jest gala?

Gala Prime Show MMA 2: KOSMOS odbędzie się 9 lipca 2022 (sobota). Ring, do którego wejdą zawodnicy pojawi się w gdyńskiej Arenie. Karta walk zapowiada się naprawdę ciekawie. Największymi gwiazdami gali będą Norman Parke i Grzegorz Szulakowski, którzy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru. W klatce zobaczymy też Jasia Kapelę, Adama Sroko, Stiflera, Marcina Wrzoska i Bombardiera.

PRIME MMA 2 - PPV. Ile kosztuje dostęp? Gdzie kupić?

Wiemy już ile kosztuje dostęp do transmisji PRIME MMA 2. W kolejnej odsłonie wydarzenia zmagania zawodników ponownie będzie można oglądać w systemie per-pay-view. Cena rozpoczyna się od 29,99 zł, a dostęp można wykupić na oficjalnej stronie primemma.tv.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE