Karta walk na PRIME MMA 2 - Kto walczy? Lista zawodników

2022-07-06 12:22
Marcin Wrzosek, PRIME SHOW MMA
Autor: PRIME MMA Wielki rywal Don Kasjo, Marcin Wrzosek, zawodnikiem PRIME SHOW MMA!

Prime MMA 2 zapowiada się bardzo emocjonująco. Parke, Szuli, Stifler, Bombardier, Soroko, Tyburski i Kapela to tylko część nazwisk, które zobaczymy na arenie w Gdyni. Wiemy już, że w Strefie Cringe'u o dobry humor zadbają też Abus i Popek. Kto jeszcze pojawi się w kolejnej edycji i zawalczy o zwycięstwo? Gdzie i ile kosztuje dostęp do transmisji?

Prime Show MMA 2 to kolejna edycja pojedynków typu freak fight, na która z pewnością czeka wielu widzów. Na tegorocznym wydarzeniu zmierzą ię w walce wieczoru Norman "Stormin" Parke i nieobliczalny Grzegorz "Szuli" Szulakowski. Ten drugi zaliczy swój debiut dla takiej organizacji. Czy zawodnikowi uda się pokonać weterana UFC i KSW? Przekonamy sie już wkrótce. W jednej z głównych walk zobaczymy jeszcze byłego rywala Pudziana, czyli Bombardiera, który podejmie rękawice i zawalczy ze Stiflerem - uczestnikiem Warsaw Shore i znanym polskim influencerem. Różnica wagi między nimi będzie wynosiła ponad 40 kilogramów! Wielu widzów czeka również na pojedynek polskiej tik-tokerki Dominiki Rybak oraz na walkę kontrowersyjnego Jasia Kapeli i ochroniarza "Oszusta z Tindera".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

Prime MMA 2 - walki. Lista wszystkich zawodników

Wśród zawodników nastąpiło małe przetasowanie i chwilę przed wydarzeniem pojawiły się zmiany w walkach. Jedna z nich dotknęła Marcina Wrzoska, który miał zmierzyć się z Gabrielem Al-Sulwimem. Do starcia nie dojdzie z powodu choroby "Araba". Nowym przeciwnikiem Wrzoska będzie teraz Piotr Kaluski, czyli ochroniarz "Oszusta z Tindera". Zapowiada się bardzo emocjonujące widowisko, głownie ze względu na różnicę wagi zawodników, która wynosi aż 70 kilogramów. Spotkanie odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Poniżej prezentujemy pełną listę wszystkich walk:

 • Norman ”Stormin” Parke vs Grzegorz ”Szuli” Szulakowski
 • Damian ”Stifler” Zduńczyk vs Sergine ”Bombardier” Ousmane Dia
 • Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak
 • Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski
 • Adam Soroko vs Paweł ”Tybori” Tyburski
 • Michał ”Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan Patecki
 • Jaś Kapela vs Konrad ”Skolim” Skolimowski
 • Jakub ”Hecman” Rygiel vs Dawid Ambro
 • Sebastian ”Ztrolowany” Nowak vs Marcin ”Mielonidas” Makowski
 • Mateusz ”Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
 • Maciej Rataj vs Mikołaj ”VanDal” Rdzanek

Prime MMA 2 - gdzie i kiedy oglądać?

Gala Prime Show MMA 2 odbędzie się w sobotę 9 lipca 2022 r. w Arenie Gdynia. W walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Ponadto, w klatce wystąpią m.in. Adam Soroko, Dominika Rybak czy Jaś Kapela. Zmagania zawodników będzie można oglądać w systemie per-pay-view. Cena rozpoczyna się od 29,99 zł, a dostęp możecie wykupić na oficjalnej stronie primemma.tv.

Sonda
Czy podobała ci się gala PRIME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze