Teściowie

i

Autor: Gosia Turczyńska

Premiery kinowe - wrzesień 2021. Na co warto pójść do kina?

2021-09-01 13:41

Premiery kinowe na wrzesień spodobają się wielu osobom. Koniec wakacji oznacza także wejście do kin mocnych tytułów. Sprawdziliśmy, na które filmy najlepiej się wybrać. Oto 4 premiery września 2021, które przyciągną do sal kinowych wielu widzów. Zobaczcie listę naszych propozycji. Która najbardziej was zainteresowała?

Premiery filmowe we wrześniu 2021 - na co warto pójść do kina w tym miesiącu? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które już planują wyjście do kina na koniec lata czy początek jesieni. Choć wiele osób rozpacza nad końcem wakacji, fani kina powinni się cieszyć. Teraz zaczyna się okres, kiedy pojawią się najlepsze tytuły. Warto więc sprawdzić, jakie filmy pojawią się w tym czasie w kinach. Oto kilka propozycji:

After. Ocal mnie (1.09.2021)

Czasem nawet małe kłamstwo może zabić wielką miłość. Czy można zbudować wspólną przyszłość, jeśli nie dzieli się marzeń? Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń? Zobacz zwiastun poniżej:

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Teściowie (10.09.2021)

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

Żeby nie było śladów (24.09.2021)

Rutynowe zatrzymanie w centrum Warszawy, które zakończyło się tragedią. Zbrodnia, która poruszyła cały naród. W maju 1983 roku władze Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zaangażowały cały swój aparat państwowy – Służbę Bezpieczeństwa, milicję, media, prokuraturę i sądy, aby za wszelką cenę i w majestacie prawa uchronić winnych śmierci Grzegorza Przemyka od jakichkolwiek konsekwencji.

Jeźdźcy sprawiedliwości (24.09.2021)

Markus to mężczyzna, który powraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, ale tylko do czasu. Pewnego dnia do jego drzwi puka Otto. Okaże się, że to ocalały z wypadku.