PPV HIGH League 5 - transmisja live. Gdzie oglądać HIGH League 5 na żywo?

HIGH League 5
Autor: HIGH League

PPV High League 5 transmisja umożliwi Wam śledzenie emocjonujących pojedynków na żywo. Już na początku grudnia będziemy świadkami dziesięciu wyjątkowych pojedynków. Gdzie oglądać High League 5 na żywo? Poznajcie szczegóły już teraz!

High League 5 PPV - transmisja na żywo będzie cieszyć się dużą popularnością. Transmisja High League 4 PPV umożliwi Wam śledzenie niesamowitych starć i przeżywanie ogromnych emocji wraz z zawodnikami. Podczas HIGH League 5 wystąpią m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł Tybori Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia Natsu Karczmarczyk i Agata Fagata Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz Don Diego Kubiszyn. Dojdzie też do konfrontacji freak-fightowych zadymiarzy - Mateusza Murana Murańskiego z Pawłem Scarface’em Bombą.

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

PPV HIGH League 5 - transmisja live

Transmisja live PPV na galę HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi, jest już dostępne na HighLive.TV. Kup dostęp już teraz i obejrzyj galę z 10 hitowymi starciami na żywo! PPV dostępne jest wyłącznie na HighLive.TV - w dwóch wersjach: Basic i Premium (lepsza jakość, dłuższe VOD i dostęp do Hejt Roomu). Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne niespodzianki, które będą towarzyszyć kibicom podczas gali.

High League 5 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League 5?

HIGH League 5 - karta walk

Łącznie w karcie walk znajduje się dziesięć emocjonujących pojedynków na zasadach MMA, boksu w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach.

  • Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Agata “Fagata” Fąk
  • Mateusz “Muran” Murański vs Paweł “Scarface” Bomba (K-1 w małych rękawicach)
  • Damian Janikowski vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Maja Staśko vs Maria “Masza” Graczykowska (K-1 w małych rękawicach)
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Dawid “Diables” Porwisiak vs Paweł “Leh” Lehmann (boks w małych rękawicach)
  • Dawid “Crazy” Załęcki vs Vaso Bakocević (K-1 w małych rękawicach)
  • Przemysław “Sequento” Skulski vs Andrzej “Andrew” Gazda
  • Kamil “Hassi” Hassan vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE