High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

2022-11-29 14:24
High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?
Autor: High League High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Karta walk High League 5 - kto walczy? Lista zawodników wzbudza ciekawość wśród kibiców, którzy śledzą galę od pierwszej edycji. Organizacja, której twarzą jest raper Malik Montana, udowodniła, że jest topowa, jeśli chodzi o kontraktowane gwiazdy. Kogo zatrudnili tym razem? Jak wygląda karta walk High League 2023? Poprzeczka znów zostanie podniesiona bardzo wysoko!

Spis treści

 1. High League 5 - KARTA WALK, WALKI
 2. High League 5 - ZAWODNICY. Kto walczy?

High League 5: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023? To, jak wygląda karta walk High League 5 mocno interesuje fanów mieszanych sportów walki, a dokładniej starć popularnych gwiazd. Gala High League od pierwszej edycji gwarantuje duże uniesienia, mając zakontraktowane gwiazdy z dużymi zasięgami. Wśród nich jest Lexy Chaplin, Fagata, Mini Majk, Zusje, Kamila Wybrańczyk, czy chociażby Artur Szpilka. Internauci liczą, że walki na High League 5 będą jeszcze ciekawsze niż miało to miejsce na czwartej odsłonie wydarzenia. Wówczas zobaczyliśmy elektryzujące starcie Szpilki z Załęckim, Roślika z Bombą, a w walce wieczoru zmierzyły się panie. Natsu po tygodniach przygotowań zrobiła wszystko, by nie dać się pokonać Lexy Chaplin w rewanżu. Stawką tego pojedynku był mistrzowski pas kobiet w kategorii muszej.

High League 4 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał High League 17.09.2022?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 5 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk High League 5 ujawniana będzie w tym miejscu. W czasie piątej odsłony wydarzenia nie zabraknie zaskakujących zestawień, dobrze znanych zawodników, ale również niespodziewanych debiutantów. Federacja High League podpisała oficjalnie kontrakt z Maszą Graczykowską, co daje duże szanse na walkę z Agatą Fąk. Na pewno jednak nie wydarzy się to podczas piątej odsłony wydarzenia. Fagata zawalczy bowiem z partnerką Marcina Dubiela, Natalią Natsu Karczmarczyk. W walce wieczoru czeka nas elektryzujący pojedynek Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim. Jakie walki na High League 5? Jak wygląda karta walk High League 5? Kto walczy na High League 10.12.2022

Karta walk High League 5 2023 

 • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski
 • Agata Fagata Fąk - Natalia Natsu Karczmarczyk
 • Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević
 • Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska
 • Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski
 • Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba
 • Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk
 • Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski
 • Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda
 • Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann

High League 5 - ZAWODNICY. Kto walczy?

Kto walczy na High League 5? Zawodnicy, którzy pojawią się w klatce to doskonale znane gwiazdy, które w przeszłości wchodziły do okrągłej klatki przy pełnych trybunach. Pierwsze zestawienie zostało ogłoszone na samym końcu High League 4. Alberto Simao zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Kibice najbardziej zacierają ręce na starcie Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim oraz pojedynek Dawida Załęckiego z Vaso Bakoveviciem. Na High League 5 zawalczą także kobiety. Agata Fagata Fąk zmierzy się z Natalią Natsu Karczmarczyk a Maja Staśko podejmie debiutującą Marię Graczykowską.

High League 5 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League 5?

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze