PPV Fame MMA 10 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

PPV Fame MMA 10 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]
Autor: FAME MMA / Biuro Prasowe PPV Fame MMA 10 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

PPV Fame MMA 10 to jedyna możliwość, by oglądać starcia takich zawodników jak, Norman Parke, Kasjusz Życiński, Dawid Malczyński, czy Kamila Wybrańczyk. Jak wykupić PPV Fame MMA 10? Ile kosztuje transmisja na żywo? Gdzie oglądać galę? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 10 - TRANSMISJA: GDZIE, LINK
 2. PPV Fame MMA 10 - jak wykupić?
 3. Fame MMA 10 - CENA

PPV Fame MMA 10transmisja live przyciągnie uwagę wszystkich fanów popularnych internautów, ale również osoby zajmujące się sportem profesjonalnie. Karta walk Fame MMA 10 to chociażby pojedynek Normana Parke, który znany jest z UFC. Zawodnik ceniony w Europie zawalczy z Don Kasjo, który jest absolutną gwiazdą federacji. PPV Fame MMA 10 da wam również możliwość obejrzenia rozwiązania konfliktu pomiędzy Arkiem Tańculą a Mateuszem Murańskim. Zawodnicy podczas konferencji prasowych, wywiadów, czy na swoich profilach w mediach społecznościowych nie szczędzili słów w swoim kierunku. Fame MMA 10 na żywo to również dwie walki o pas. Marta Linkiewicz zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk, a Adrian Polański spróbuje odebrać mistrzowski tytuł Dawidowi Malczyńskiemu.

Norman Parke po ważeniu gali FAME MMA 10: Don Kasjo zasłużył na klapsy

Transmisja FAME MMA 10 live prowadzona będzie wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do niej można wykupić poprzez stronę FAME MMA oraz przez reflinki zawodników. Dostęp do gali FAME MMA 10 można wykupić na platformie.

PPV Fame MMA 10 - jak wykupić?

Jak wykupić PPV Fame MMA 10? Transmisja na żywo w najtańszej opcji to koszt 23,99 zł. Obraz z jubileuszowej gali możecie nabyć za pośrednictwem strony internetowej famemma.tv. Co trzeba zrobić? Zalogować się w platformie i wybrać pasujący wariant płatności za transmisję. Kibice będą mogli obejrzeć dwie walki Fame MMA 10 za darmo

Fame MMA 10 - CENA

Fame MMA 10 LIVE 1080p + 7 DNI VOD

 • Hotpay - 29,99 zł
 • PayPal - 33,99 zł
 • PayU - 30,99 zł
 • PaysafeCard - 29,99 zł
 • Stripe - 33,99 zł

Fame MMA 10 LIVE LIVE 720p + 48H VOD

 • Hotpay - 23,99 zł
 • PayPal - 27,99 zł
 • PayU - 24,99 zł
 • PaysafeCard - 23,99 zł
 • Stripe - 27,99 zł
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE