Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, ROZPISKA. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

2021-05-15 21:18
Fame MMA 10 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?
Autor: FAME MMA / Biuro Prasowe Fame MMA 10 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Karta walk Fame MMA 10 może się podobać wszystkim tym, którzy śledzą gale tej federacji od samego początku. Kto walczy na Fame MMA 10? Poza pojedynkiem pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Normanem Parke, czeka nas również walka o pas kategorii półśredniej. Dawid Malczyński spróbuje obronić pas i pokonać nieobliczalnego w walce Adriana Polańskiego. Pełna karta walk aktualizowana na ESKA.pl.

Spis treści

 1. Fame MMA 10 - KARTA WALK, KTO WALCZY
 2. Fame MMA 10 - WALKI, ZAWODNICY
 3. Fame MMA 10 - KIEDY WALKI? [DATA]

Fame MMA 10 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na Fame MMA 10? Zastanawiacie się, kiedy walki na Fame MMA 10 rozgrzeją widzów? Jubileuszowa odsłona gali zapowiada się emocjonująco, więc nic dziwnego, że poziom zniecierpliwienia rośnie z dnia na dzień. Karta walk Fame MMA 10 nie zawiedzie osób, które śledzą to wydarzenie od samego początku. Wszyscy oglądający transmisję będą świadkami rozwiązań wieloletnich konfliktów. Bohaterem głównej walki na Fame MMA w maju 2021 będzie Don Kasjo. Rywalem Kasjusza Życińskiego jest bowiem zawodnik mający na swoim koncie występy dla prestiżowej federacji UFC, Norman Parke. Nie są to jedyni zawodnicy na Fame MMA 10. Do okrągłej klatki wejdzie także między innymi Dawid Malczyński, który zmierzy się z Adrianem Polańskim. Elektryzująco zapowiada się również starcie pomiędzy Marcinem Dubielem a Czarkiem Nykielem.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Fame MMA 10 - KARTA WALK, KTO WALCZY

Karta walk Fame MMA 10 - kto walczy w maju 2021? Nie mamy wątpliwości, że walki na Fame MMA 10 będą cieszyć się dużym zainteresowaniem internautów w mediach społecznościowych. Wszyscy bohaterowie jubileuszowej odsłony wydarzenia skrzyżują rękawice 15 maja 2021. Kto walczy na Fame MMA 10? Karta walk odkrywana jest, co jakiś czas. Aktualizujemy ją na bieżąco w tym miejscu. Oto dotychczasowe, ogłoszone już walki na Fame MMA na maj 2021:

 • Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński vs Norman Parke - walka wieczoru Fame MMA 10
 • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
 • Kamila Wybrańczyk - Marta Linkiewicz - pas mistrzowski kobiet
 • Dawid Malczyński vs Adrian 'Polak' Polański
 • Mateusz Murański vs Arkadiusz 'Aroy' Tańcula
 • Dawid 'Ambro' Ambroziak vs Piotr Szczurek
 • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz 'Haribo' Gąsiewski
 • Łukasz Lupa vs Gabriel 'Arab' Al-Sulwi
 • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek

Fame MMA 10 - WALKI, ZAWODNICY

Walki na Fame MMA 10 już teraz, na kilka tygodni przed wydarzeniem, cieszą się dużą popularnością. W okrągłej klatce pojawią się debiutanci, ale również gwiazdy znane ze wcześniejszych starć. Pierwszy raz na gali w roli zawodnika pojawi się Mateusz Murański, czyli Adek z Lombardu. Jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula, także znany z serialu TV Puls. W oktagonie stanie także Dawid Malczyński, który będzie chciał obronić pas kategorii półśredniej. Malczyńskiemu spróbuje odebrać tytuł Adrian Polański. Na Fame MMA 10 hitem będzie również pojedynek Don Kasjo z Normanem Parke!

Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie? [DATA]

Fame MMA 10 - KIEDY WALKI? [DATA]

Kiedy walki na Fame MMA 10? Data Fame MMA 10 nie jest już tajemnicą. Ogłoszono, że wydarzenie odbędzie się 15 maja 2021 roku. Wiele wskazuje na to, że jedyną możliwością obejrzenia walk Fame MMA 10 będzie wykupienie transmisji PPV. Wszystko zależy od obostrzeń, które są regulowane na terenie RP.

Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze