Power of Love. Polska - casting. Jak się zgłosić do programu ZOOM TV?

2022-01-25 10:36 Leon Pietrzak
Power of Love Polska
Autor: Materiały prasowe

ZOOM TV zapowiada premierę nowego randkowego reality-show "Power of Love. Polska". Premiera wiosną, ale stacja już teraz ogłasza nabór uczestników do polskiej edycji show. Jak się zgłosić? O co chodzi w programie? Odpowiadamy!

Power of Love. Polska - nowy program. O czym jest? Jak się zgłosić? Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. A wszystko to w sprzyjającym amorom mieście - romantycznym Stambule. Program "Power of Love. Polska" to prawdziwa karuzela emocji - ekscytacja, radość, namiętność, pasja, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i zazdrość. W programie weźmie udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. Chcesz się zgłosić do programu? Podpowiadamy jak to zrobić!

Power of Love. Polska - zasady w programie

„Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne show. Co tydzień, widzowie będą mogli oddać głos na ulubionego uczestnika, na którego czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla swojego zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

Sonda
Czy wierzysz, że można znaleźć miłość w programie randkowym?

Power of Love. Polska - casting. Jak się zgłosić do programu?

Do programu poszukiwani są single i singielki w wieku od 21 do 40 lat, którzy chcą udać się w podróż w poszukiwaniu miłości. Zgłoszenie uczestnictwa można wysłać na adres mailowy: poweroflove@zoomtv.pl

Love Island VS Too Hot to Handle [RANKING NAJSEKSOWNIEJSZYCH] | ESKA XD - Hotplota #40
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE