Poważnie włochata roślina. Milionerzy

2021-05-05 18:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Poważnie włochata roślina. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestniczce kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tej zawodniczki?

Poważnie włochata roślina. Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestniczka teleturnieju potrafiła ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały: A) konwalia, B) sasanka, C) żonkil, D) narcyz.

Poważnie włochata roślina

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestniczka miała spory problem z udzieleniem odpowiedzi i rozważała wykorzystanie któregoś z kół. Sama jednak skłaniała się do wybrania sasanki. To dobra decyzja, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie to B) sasanka.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE