Poskromienie złośnicy: co wiemy o nowym polskim filmie Netfliksa? zwiastun, fabuła, obsada, premiera

2022-03-31 16:41 Natalia Nowecka
Poskromienie złośnicy
Autor: materiały prasowe Netflix

"Poskromienie złośnicy" to kolejna polska propozycja od Netfliksa. O czym opowie film i kiedy odbędzie się premiera? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Lubicie komedie romantyczne? Tak? To dobrze. W takim razie z pewnością zainteresuje was fakt, iż Netflix przygotował dla nas nową polską produkcję z miłością w tle. Co już wiemy o filmie "Poskromienie złośnicy" i kiedy odbędzie się premiera? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale oryginalne Netflix. Z których produkcji możemy być najbardziej dumni?

Poskromienie złośnicy: o czym będzie polski film Netfliksa?

Kto się czubi, ten się lubi? Porzekadło znane od lat, tym razem z Polskim Tatrami i pszczołami w tle - tak brzmi hasło promujące najnowszy polski film Netfliksa. Czego dotyczy fabuła? Już wyjaśniamy.

Kaśka wraca do rodzinnego Zakopanego, by wyleczyć złamane serce. Jej nagły powrót psuje biznesowe plany jej brata, który pomocy szuka u przystojnego Patryka. Ma uwieźć Kaśkę i przekonać ją do zmiany zdania.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Poskromienie złośnicy: ZWIASTUN

Zwiastun filmu "Poskromienie złośnicy" prezentuje się następująco:

Poskromienie złośnicy: kiedy premiera? [DATA, OBSADA]

W rolach głównych występują Magdalena Lamparska i Mikołaj Roznerski, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Piotr Cyrwus, Tomasz Sapryk i Dorota Stalińska. "Poskromienie złośnicy" zawita w bibliotece Netfliksa już 13 kwietnia 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix - najciekawsze premiery na kwiecień 2022. Co warto obejrzeć na platformie?

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE