Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które podbiły zachodni rynek

2022-11-04 16:20 Leon Pietrzak
Otwórz oczy
Autor: Materiały prasowe Netflix

Polscy filmowcy są doceniani na całym świecie, a wielu z nich robi zawrotne kariery w Hollywood. Wiele razy udowodniliśmy, że potrafimy robić dobre filmy. Nie inaczej jest z serialami, które wielokrotnie nagradzano za granicami naszego kraju. Które produkcje w szczególności zachwyciły widzów?

Polskie seriale mają się całkiem dobrze. Powstaje coraz więcej dobrych polskich produkcji, które przyciągają na platformy ogromną liczbę użytkowników. Okazuje się, że znakomite filmy nie muszą pochodzić tylko z Wielkiej Brytanii i Hollywood. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się produkcje koreańskie, hiszpańskie, francuskie, a nawet skandynawskie. W ostatnich latach również w Polsce powstało wiele dobrych seriali, których nie powinniśmy się wstydzić. Rodzime kino nie odbiega  jakością od naszych zachodnich przyjaciół. Przykłady? Wataha, Rojst, Belfer, Ślepnąć od świateł. Netflix niedługo pokaże kolejną polską ekranizację Harlana Cobena - „Zachowaj Spokój”, która również ma ambicje, żeby podbić zagraniczny rynek. Które seriale spodobały się widzom najbardziej? Sprawdźcie poniżej. Jesteśmy ciekawi, czy widzieliście wszystkie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Filmy, które wywołały skandal. TOP10 najbardziej kontrowersyjnych tytułów

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE