Polska - Słowenia: TRANSMISJA online w internecie i w TV. Gdzie i o której oglądać mecz?

2019-11-19 10:36 RW
Polska - Słowenia: TRANSMISJA online w internecie i w TV. Gdzie i o której oglądać mecz?
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER / EAST NEWS Polska - Słowenia: TRANSMISJA online w internecie i w TV. Gdzie i o której oglądać mecz?

Polska - Słowenia: transmisja na żywo będzie cieszyć się dużą popularnością. Po pierwsze to ostatni mecz piłkarzy Jerzego Brzęczka w eliminacjach do Euro 2020, po drugie ostatnie starcie w tym roku, a po trzecie pojedynek na największym obiekcie w Polsce, PGE Narodowym. To tu po meczu Polacy będą świętować awans na Mistrzostwa Europy, które odbędą się historycznie w dwunastu miastach.

Polska - Słoweniatransmisja meczu online w internecie i w TV to opcja dla osób, którym z różnych powodów nie udało się kupić wejściówek na pojedynek. Mecz Polska-Słowenia na żywo rozegrany zostanie bowiem na największym obiekcie w naszym kraju, PGE Stadionie Narodowym. Tym samym kibice będą mieć możliwość obejrzenia ostatniego starcia piłkarzy Jerzego Brzęczka w 2019 roku. Same bilety na trybuny nie były bardzo drogie. Najdroższy to koszt 180 złotych, a za najtańszy trzeba było zapłacić 80 złotych. Na szczęście za mecz Polska - Słowenia w internecie nie będzie trzeba płacić. Link do transmisji będzie ogólnodostępny.

Polska - Słowenia: online, stream za darmo

Gdzie oglądać mecz Polska - Słowenia? Online to opcja, z której skorzysta większa liczba osób, niż z transmisji w telewizji. Z pewnością link do obrazu z PGE Stadionu Narodowego przyda się wszystkim pracującym kibicom, a także osobom, które nie mają dostępu do telewizora. Mecz Polska-Słowenia online zobaczycie na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Polska-Słowenia: transmisja TV

Polska - Słowenia 19.11.2019 w telewizji zobaczycie na antenie TVP1. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 20:30, a chwilę później przeniesiemy się na murawę największego obiektu sportowo-rozrywkowego w Polsce.

NAJNOWSZE