Reprezentacja Polski / Siatkówka

i

Autor: Artur Barbarowski/East News

ME 2023

Polska - Słowenia 14.09.2023: GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj na żywo?

2023-09-14 10:15

Reprezentacja Polski gra dzisiaj ze Słowenią w ramach turnieju mistrzostw Europy 2023. Szykują się ogromne emocje, bo będzie to już półfinałowe spotkanie naszych siatkarzy! O której godzinie rozpocznie się mecz w czwartek 14 września? Gdzie oglądać w telewizji i internecie? Prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji w jednym miejscu.

Polska w półfinale mistrzostw Europy 2023! I co ciekawe, kolejny raz ze Słowenią. Czy tym razem los uśmiechnie się do biało-czerwonych i uda się drużynie Nikoli Grbicia awansować do długo wyczekiwanego finału? Przypomnijmy, że sportowcy mierzą się ze swoimi rywalami już piąty raz z rzędu w fazie pucharowej turnieju! Jednak żadne z poprzednich spotkań nie zakończyło się zwycięstwem Polaków. Kibice pokładają ogromne nadzieje i liczą, że tym razem siatkarze odczarują klątwę, która ciągle wisi w powietrzu.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

O której godzinie dzisiaj mecz Polska - Słowenia 2023?

Nastroje przed meczem pozytywne, zarówno u kibiców i naszych siatkarzy. Podopieczni Nikoli Grbicia zapowiadali, że podchodzą do spotkania jednak z pełnym skupieniem, bo zamierzą nareszcie zapisać się na kartach historii i przełamać kiepską passę ze Słowenią. Jeżeli uda się wygrać, to Polska zagra w finale z Włochami lub Francją. Dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Wcześniej, bo od 17:15 będzie można oglądać studio, w którym pojawią się Marcin Rams, Krzysztof Ignaczak oraz Zbigniew Bartman i Marcin Możdżonek.

Polska - Słowenia 14.09.2023: Gdzie oglądać? Transmisja 1/2 finału

Walka o finał już dzisiaj 14 września 2023 r. i zapowiada się naprawdę dobre widowisko, aż trudno będzie przejść obok niego obojętnie. Kibice, którzy nie mogą dopingować biało-czerwonym na miejscu z pozycji trybun, będą mieli szansę zobaczyć ten występ w domowym zaciszu. Transmisja ME 2023: Polska - Słowenia będzie dostępna za darmo na antenie TVP Sport. Stream online zostanie pokazany na TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej oraz Smart TV i HbbTV. Spotkanie komentują Piotr Dębowski, Radosław Panas.

Sonda
Czy polscy siatkarze awansują do finału ME2023?