Polska - Chiny 7.07.2022. O której godzinie mecz? Tranmisja na żywo w TV i ONLINE

2022-07-05 15:55 Adrian Rybak
Reprezentacja Polski - siatkówka
Autor: AKPA Kiedy mecze Polski w Lidze Narodów?

Liga Narodów 2022 wywołuje wiele emocji. Polska - Chiny to mecz, na który czekają wszyscy fani piłki siatkowej. Mecz odbędzie się już w czwartek 7.07.2021 i wszyscy kibice przygotowują się na sportowe emocje. Gdzie będzie można obejrzeć na żywo starcie naszych siatkarzy? Sprawdź informacje o transmisji w TV i online.

Polska - Chiny to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w ramach Ligi Narodów 2022. Polska jest jednym z głównych faworytów tegorocznego turnieju. Nadchodzący mecz nie będzie jednak łatwy. Reprezentacja Chin może okazać się czarnym koniem. Zdarzało im się już pokonywać nawet najlepszych. Spotkanie Polska - Chiny, które odbędzie się w czwartek 7 lipca 2022, to prawdziwy hit dla fanów piłki siatkowej. Z tego powodu wiele osób poszukuje informacji na temat, gdzie będzie można obejrzeć to sportowe widowisko. Najważniejsze informacje o transmisji znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów siatkarzy Bułgaria 2022 - kiedy gra Polska? Kiedy mecze Polski? [TERMINARZ]

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Polska - Chiny 7.07.2022. Transmisja w TV

Mecz Polska - Chiny 7.07.2022 z polskim komentarzem będzie dostępny w telewizji. Spotkanie reprezentacji Polski ramach tegorocznej Ligi Narodów będzie można zobaczyć na antenie kanału TVP2. Start transmisji o godzinie 19:50. Czy wydarzenie będzie można obejrzeć również w internecie? 

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Chiny?

Polska - Chiny 7.07.2022. Transmisja ONLINE

Transmisja w internecie to coś, na co liczy wielu kibiców reprezentacji Polski w piłkę siatkową. Nie każdy ma okazję zobaczyć spotkanie w telewizji. Dla tych osób mamy dobrą informację. Mecz będzie można obejrzeć na żywo na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE