Liga Narodów siatkarzy

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Polska - Australia: Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy? Transmisja na żywo w TV i ONLINE

2022-06-23 17:13

Liga Narodów siatkarzy 2022 trwa w najlepsze. Już w sobotę reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Australii. Jak poradzą sobie podopieczni Nikoli Grbicia? Sprawdźcie, gdzie oglądać spotkanie na żywo w telewizji i internecie.

Polska - Australia: Gdzie obejrzeć mecz 25.06? W tegorocznej edycji Ligi Narodów wszystkie mecze są niezwykle emocjonujące. Fani siatkarskich spotkań niecierpliwie wyczekują kolejnych zmagań sportowców, które za każdym razem dostarczają sporo emocji. Nadchodzące spotkanie z Australią, to dla naszych orłów już siódmy mecz w tych zawodach. Drużyna Nikoli Grbicia jest zdecydowanym faworytem. Australia nie radzi sobie dobrze w rozgrywkach i przegrała wszystkie dotychczasowe mecze. Czy nasi siatkarze wyjdą na boisko z pełną motywacją? Przekonamy się już 25 czerwca. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na temat spotkania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Liga Narodów siatkarzy 2022: TABELA, WYNIKI, TERMINARZ. Kiedy i z kim gra Polska?

PRAWDZIWA historia BRACI KLICZKO | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #44

Polska - Australia: transmisja na żywo w TV

Reprezentacja Polski zmierzy się z Australią już w sobotę 25 czerwca 2022. Mecz Ligi Narodów siatkarzy będzie można obejrzeć za darmo w telewizji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie transmitowane na żywo w stacji TVP1 oraz TVP Sport.

Sonda
Polska - Australia: kto wygra mecz?

Polska - Australia: stream online. Gdzie obejrzeć mecz Polaków?

Zmagania biało-czerwonych można również śledzić w internecie. Transmisja meczu oraz powtórka ze spotkania Polska - Australia będzie dostępna na stronie TVPSPORT.PL, a także w aplikacji mobilnej i Smart TV. Mecz skomentują Piotr Dębowski i Radosław Panas.