Polka zaatakowana przez niedźwiedzia w studiu telewizyjnym! O wypadku sprzed lat pisały zagraniczne media [WIDEO]

2019-08-28 16:43 aw
Niedźwiedź zaatakował pracownicę TVP
Autor: screen youtube.com, kanał KifuZG screen youtube.com

Praca ze zwierzętami nie należy do najłatwiejszych. Co więcej, nawet gdy wydaje nam się, że danego zwierzaka znamy już bardzo dobrze, niestety nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć każde jego zachowanie. A w takiej sytuacji naprawdę nietrudno o tragedię. Przekonała się o tym w bardzo bolesny sposób pracownica Telewizji Polskiej.

Wpadki w programach telewizyjnych zdarzają się często, zwłaszcza w tych, które emitowane są na żywo. Zazwyczaj nie robią one już na widzach tak dużego wrażenia. Jednak o tym przerażającym wypadku, do którego doszło w Polsce w latach 90., było bardzo głośno. Po latach do internetu trafił filmik z jego nagraniem.

Niedźwiedź zaatakował kobietę w studiu telewizyjnym

Filmik, który trafił na YouTube zawiera nagranie z Panoramy w TVP2, a zdarzenie miało miejsce w 1997 roku. Wówczas do Telewizji Polskiej zaproszony został rosyjski treser wraz ze swoją niedźwiedzicą, a TVP miała nakręcić program promujący Cyrk Wielki, w którym występowali. Pracowniczka telewizji chciała zrobić sobie zdjęcie z groźnym zwierzęciem, dlatego za zgodą tresera usiadła obok niego. Niestety, niedźwiedzicę zaskoczyła nagła obecność obcej osoby i zaatakowała kobietę.

Dzięki szybkiej reakcji tresera i kierownika cyrku, który był obecny w studiu, kobiecie nic się nie stało. Wydarzenie wywołało wówczas spore poruszenie w mediach, a, jak podał kanał WOT, zdjęcia z ataku niedźwiedzicy trafiły na pierwsze strony światowych serwisów informacyjnych. Nagranie po latach odgrzebał także jeden z amerykańskich serwisów internetowych, a filmik zyskał niezwykłą popularność na takich portalach jak 4chan czy Reddit. Można zobaczyć je poniżej. Naprawdę trudno uwierzyć, że z takiej sytuacji zaatakowanej pracownicy udało wyjść się jedynie z zadrapaniem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE