Policjantki i Policjanci odcinki 620-624 streszczenie. Zatońska i Zieliński szukają gwałciciela nastolatki

i

Autor: materiały prasowe TV4 Policjantki i Policjanci odcinki 620-624 streszczenie. Zatońska i Zieliński szukają gwałciciela nastolatki

Policjantki i Policjanci odcinki 621-624 streszczenie. Zatońska i Zieliński szukają gwałciciela nastolatki

2019-11-22 20:00

Podczas patrolu podkomisarz Kowal i aspirant sztabowy Bachleda zauważają na poboczu rozbity samochód. Zatońska i Zieliński jadą do pewnego wrocławskiego liceum. Pracująca w nim psycholog informuje policjantów, że jedna z uczennic została zgwałcona. Co jeszcze wydarzy się w produkcji TV4?

Policjantki i Policjanci odcinki 621-624 streszczenie. Zuza i Góral jadą do domu małżonków, u których doszło do włamania. Przy jednej z ulic Natalia i Wojtek zauważają grupkę gapiów. Okazuje się, że na dachu pobliskiego budynku stoi zdesperowany nastolatek. Asia jest w siódmym niebie, gdy kurier dostarcza jej przesyłkę. W środku znajduje się wymarzona suknia ślubna. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Serial Policjantki i Policjanci możecie oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 19:00. Produkcję możecie obejrzeć również na platformie ipla.tv.

Policjantki i Policjanci odcinek 621: STRESZCZENIE

Podczas patrolu podkomisarz Kowal i aspirant sztabowy Bachleda zauważają na poboczu rozbity samochód. W środku znajduje się poszkodowany mężczyzna, którego zabiera pogotowie. Okazuje się, że w aucie ofiary ktoś uszkodził przewód hamulcowy. Zuza i Góral udają się do warsztatu, z którego mężczyzna rano odebrał samochód. Na miejscu policjanci dokonują szokującego odkrycia. W międzyczasie Drawska umawia się na wieczór z Zapałą. Chce z nim poważnie porozmawiać. Krzysiek jest dobrej myśli. W ciągu dnia Zuza źle się czuje. Miłosz podejrzewa, że to może nie być zwykłe przeziębienie. W międzyczasie Mikołaj ogłasza pracownikom zaskakujące wieści i jedzie do miasta na zakupy. Wieczorem Białach udaje się na uroczystą kolację, której finał wprawia go w osłupienie.

Policjantki i Policjanci odcinek 622: STRESZCZENIE

Przy jednej z ulic Natalia i Wojtek zauważają grupkę gapiów. Okazuje się, że na dachu pobliskiego budynku stoi zdesperowany nastolatek. Grozi, że skoczy. Mróz i Niedźwiecki muszą zrobić wszystko, by nie popełnił samobójstwa. Wkrótce okazuje się, że w klasie do której chodzi desperat kilka miesięcy wcześniej inna osoba również chciała targnąć się na swoje życie. Czy obydwie sprawy coś łączy? W ciągu dnia Natalia przegląda ogłoszenia. Chce wynająć mieszkanie. Tłumaczy, że ma dość życia pod jednym dachem z siostrą i swoim byłym mężem. Na komendzie zjawia się Zatońska. Żali się, że za kilka dni ślub, a nawet nie ma jeszcze świadkowej. Wieczorem policjantki idą do klubu na mini wieczór panieński. Obserwuje je tajemnicza postać.

Policjantki i Policjanci odcinek 623: STRESZCZENIE

Zatońska i Zieliński jadą do pewnego wrocławskiego liceum. Pracująca w nim psycholog informuje policjantów, że jedna z uczennic została zgwałcona. Powiedziała jej o tym koleżanka poszkodowanej. Kobieta podejrzewa, że sprawcą może być nauczyciel wychowania do życia w rodzinie. Wkrótce policjanci próbują porozmawiać z ofiarą. Niestety sprawy bardzo się komplikują. Białach dowiaduje się czegoś ważnego na temat nowego chłopaka Wysockiej. Postanawia pojechać z Michałem na lotnisko i poważnie porozmawiać z Olą, zanim ta wyjedzie z Polski. Asia jest w siódmym niebie, gdy kurier dostarcza jej przesyłkę. W środku znajduje się wymarzona suknia ślubna, na którą nie było jej stać. Wkrótce piękny prezent staje się powodem poważnej awantury.

Policjantki i Policjanci odcinek 624: STRESZCZENIE

Zuza i Góral jadą do domu małżonków, u których doszło do włamania. Jakiś czas temu starsi państwo wygrali na loterii 100 tysięcy złotych, zrobili remont i pojechali na wakacje. Pod ich nieobecność ktoś splądrował dom i ukradł m.in. wszystkie pozostałe pieniądze. Sprawa jest o tyle zagadkowa, że zamki są nienaruszone. Podejrzenia padają na robotników, którzy niedawno wykonywali prace budowlane. Okazuje się, że byli w przeszłości karani. W barze Mikołaja Czarna ma dla Białacha niecodzienną propozycję. Chciałaby, żeby były policjant sprawdził się w zupełnie nowej roli. Mężczyzna podchodzi bardzo sceptycznie do jej pomysłu. W ciągu dnia Zuza idzie do apteki i kupuje test ciążowy. Tymczasem do kościoła zjeżdżają się goście na ślub Joanny i Dawida. Koleżanki Zatońskiej podejrzewają, że Szymon pewnie się nie zjawi. Czy ceremonia przebiegnie bez zakłóceń?