Policjantki i Policjanci odcinki 610-614 streszczenie. Z baru Białacha znikają dowody zbrodni, które mają pomóc w schwytaniu gangsterów

2019-11-08 20:00
Policjantki i Policjanci odcinki 610-614 streszczenie. Z barku Białacha znikają narkotyki ukryte przez gangsterów
Autor: materiały prasowe TV4 Policjantki i Policjanci odcinki 610-614 streszczenie. Z barku Białacha znikają narkotyki ukryte przez gangsterów

Podczas patrolu Natalia i Wojtek zauważają ochroniarza z supermarketu, który na ulicy goni jakiegoś chłopaka. Policjanci zatrzymują złodzieja. Białach zjawia się na komendzie. Mówi Jackowi, że zniknęły dowody ukryte w jego barze przez gangsterów. Co jeszcze wydarzy się w serialu Policjantki i Policjanci?

Policjantki i Policjanci odcinki 610-614 streszczenie. Serial Policjantki i Policjanci możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 na antenie TV4. Produkcja dostępna jest również online na platformie ipla.tv. Na komendę dzwoni mężczyzna, który w lesie znalazł psa przywiązanego do drzewa. Patrol 07 udaje się na miejsce zgłoszenia. Komendant Jaskowska ustala nowe składy patroli. Od tej pory sierżant Zapała będzie jeździł razem z sierżantem Niedźwieckim. Aspirant sztabowy Bachleda wraca na komendę. Czasowo ma jeździć na patrolu z Natalią Mróz.

Policjantki i Policjanci odcinek 610: STRESZCZENIE

Podczas patrolu Natalia i Wojtek zauważają ochroniarza z supermarketu, który na ulicy goni jakiegoś chłopaka. Policjanci zatrzymują złodzieja. Są zaskoczeni, gdy dowiadują się, co ukradł i dlaczego. Po rozmowie z nim Mróz i Niedźwiecki udają się do jednego z pobliskich bloków. W mieszkaniu pijanej kobiety znajdują znaczną sumę pieniędzy. Okazuje się też, że jej córeczka gdzieś zniknęła. Czy alkoholiczka sprzedała swoje dziecko? W tym czasie Białach zjawia się na komendzie. Mówi Jackowi, że zniknęły narkotyki ukryte w jego barze przez gangsterów. Dyżurny opracowuje ryzykowny plan, który może umożliwić zatrzymanie przestępców. W ciągu dnia Natalia i Wojtek udają się do parku, gdzie stoi nieprawidłowo zaparkowany samochód. W środku znajduje się para, oddająca się miłosnym uniesieniom. Aspirant Mróz jest w szoku, bo dobrze zna te osoby.

Policjantki i Policjanci odcinek 611: STRESZCZENIE

Na komendę dzwoni mężczyzna, który w lesie znalazł psa przywiązanego do drzewa. Patrol 07 udaje się na miejsce zgłoszenia. Świadek informuje policjantów, że pies najprawdopodobniej należy do mieszkańca jednego z pobliskich osiedli. Zatońska i Zieliński jadą na miejsce. Są w szoku, gdy odkrywają, jak sąsiedzi mężczyzny chcą go ukarać za porzucenie psa. Druga tego dnia interwencja dotyczy starszej kobiety. Sprzeciwia się ona wycięciu okazałego drzewa, stojącego przed blokiem. W ramach protestu przywiązała się do pnia. Zapowiada, że nigdzie się nie ruszy. Szymon cały czas nie może dojść do siebie po rozstaniu z Tymkiem. Prokurator Zieliński i komendant Jaskowska bardzo się o niego martwią. W międzyczasie Dawid prosi Asię o rękę. Jaką decyzję podejmie policjantka?

Policjantki i Policjanci odcinek 612: STRESZCZENIE

Komendant Jaskowska ustala nowe składy patroli. Od tej pory sierżant Zapała będzie jeździł razem z sierżantem Niedźwieckim. Policjanci dostają wezwanie do awantury domowej. W mieszkaniu znajduje się pobita kobieta, która nie chce powiedzieć, kto ją skrzywdził. Bratowa sugeruje, że być może to sprawka któregoś z jej kochanków. Wkrótce zjawia się mąż pokrzywdzonej i wszczyna awanturę. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno. Wojtek i Krzysiek liczą, że w pewnym barze, w którym spotykają się pseudokibice znajdą klucz do rozwiązanie tej zagadkowej sprawy. W międzyczasie załoga 06 otrzymuje zgłoszenie od przerażonej kobiety. Twierdzi, że w jej domu jest włamywacz. Po przyjeździe na miejsce policjanci zauważają w salonie… parę uprawiającą seks. W ciągu dnia Zapała bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Emilki, ale ona nie chce z nim rozmawiać. Dlatego gdy odkrywa, że Wojtek rozmawiał z Drawską, puszczają mu nerwy.

Policjantki i Policjanci odcinek 613: STRESZCZENIE

Aspirant sztabowy Bachleda wraca na komendę. Czasowo ma jeździć na patrolu z Natalią Mróz. Policjanci zostają wezwani przez zaniepokojoną żonę właściciela firmy budowlanej. Kobieta twierdzi, że jej mąż zaginął. Wkrótce mężczyzna zjawia się w domu. Jest pijany i ma nietypowe obrażenia, które niepokoją funkcjonariuszy. Bachleda i Mróz udają się na budowę, na której pracuje poszkodowany. Zauważają dziwnie zachowującego się robotnika. Do baru Białacha Michał przynosi CB radio i montuje je na zapleczu. Z komunikatów dowiaduje się, że ktoś okradł miejscowego księdza. Mikołaj próbuje dodzwonić się do Oli, ale koleżanka wciąż nie odbiera. Jaskowska informuje Górala, że wymyśliła mu karę, jaką będzie musiał ponieść za swoją wcześniejszą niesubordynację. Policjant jest w szoku, gdy dowiaduje się, na czym ona polega.

Policjantki i Policjanci odcinek 614: STRESZCZENIE

Patrol 07 dociera do domu kobiety, która zgłosiła kradzież biżuterii. Okazuje się, że w ostatnim czasie przez jej dom przewinęło się sporo osób. Nieoczekiwanie zjawia się przyjaciółka poszkodowanej. Informuje, że ona również padła ofiarą złodzieja. Wychodzi na jaw, że obie kobiety korzystały z usług pewnego szamana. Policjanci postanawiają sprawdzić ten trop. W ciągu dnia do Zatońskiej i Zielińskiego podbiega zaniepokojona dziewczyna. Twierdzi, że śledzi ją jakiś obcokrajowiec. Podejrzewa, że chce ją zgwałcić. Gdy policjanci idą w stronę mężczyzny, ten zaczyna uciekać. Szymon jest zazdrosny o Asię. Juliusz uważa, że Zatońska powinna być z Szymonem.

NAJNOWSZE