Policjantki i policjanci odcinki 590-594 streszczenie. Natalia domyśla się, że Miłosz coś przed nią ukrywa

2019-10-10 12:39

Natalia i Miłosz jadą do lumpeksu, w którym znaleziono niemowlę pod stertą ubrań. Góral rozmawia przez telefon z jakąś kobietą, z którą kiedyś bardzo dużo go łączyło. Natalia domyśla się, że Miłosz coś przed nią ukrywa. Co jeszcze wydarzy się w serialu Policjantki i policjanci TV4?

Policjantki i policjanci odcinki 590-594 streszczenie. Natalia domyśla się, że Miłosz coś przed nią ukrywa. Serial Policjantki i policjanci możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 na antenie TV4. Natalia i Miłosz jadą do lumpeksu. Tam znajdują niemowlę, które leży pod stertą ubrań. Policjanci chcą się dowiedzieć co się stało i dlaczego ktoś porzucił dziecko w sklepie z używaną odzieżą. Na komendzie zjawia się Matylda - siostra Natalii - która chce przeprosić Górala za incydent z gazem. Natalia zauważa, że Miłosz wpadł Matyldzie w oko. Co jeszcze wydarzy się w serialu Policjantki i policjanci TV4? Szczegóły w artykule poniżej.

Policjantki i policjanci odcinek 590: STRESZCZENIE

Załoga 05 dostaje wezwanie do lumpeksu. W radiowozie siedzą Natalia Mróz i Miłosz Bachleda, którzy odkrywają, że pod sterą ubrań jest niemowlę. Policjanci muszą za wszelką cenę dowiedzieć się, kto i dlaczego porzucił dziecko. Natalia zauważa, że w pobliżu sklepu kręci się kobieta. Podejrzewa, że to właśnie ona może być matką dziecka. Czeka ją jednak spore zaskoczenie. Policjanci przewożą dziecko na komendę i dopiero tam zauważają, że dziecko ma koszulkę z charakterystycznym logo. Na komendzie pojawia się Matylda, która chce przeprosić Miłosza za ostatni incydent. Natalia zauważa, że Miłosz wpadł jej siostrze w oko.

Policjantki i policjanci odcinek 591: STRESZCZENIE

Na komendę przychodzi kobieta, która jest pobita. Twierdzi, że w nocy zaprosiła do domu poznanego na imprezie mężczyznę. Podczas igraszek doszło do rękoczynów. Zuza i Zapała udają się do domu sprawcy, który okazuje się synem bogatego polityka. Podczas konfrontacji sprawca wszystkiego się wypiera. Na komendzie zjawia się ojciec sprawcy w towarzystwie prawnika. Twierdzi, że kobieta jest prostytutką i chce wyłudzić od rodziny pieniądze.

Policjantki i policjanci odcinek 592: STRESZCZENIE

Zieliński i Zatońska dostają wezwanie do przychodzi. Doszło tam do awantury. Okazuje się, że wszczął ją... pijany laborant. Mężczyzna jakiś czas temu wykonywał dla Szymona i Igi testy na ojcostwo. Załoga 07 rusza również na osiedle domów jednorodzinnych. Pewien mężczyzna zauważył, że ktoś z ukrycia robi zdjęcie jego posesji. Policjanci trafiają na trop podejrzanego. Niestety ten im ucieka. Po służbie Zieliński spotyka na komendzie laboranta, który chce z nim zamienić kilka słów. Okazuje się, że pojawiają się pewne komplikacje.

Policjantki i policjanci odcinek 593: STRESZCZENIE

Patrol 05 rusza do domu pijanego mężczyzny na interwencje. Ten grozi, że zabije swoją córkę. Okazuje się, że nastolatka zniknęła i to zdenerwowało mężczyznę. Natalia i Góral znajdują pożegnalny list, w którym nastolatka pisze, że uciekła z domu, bo chce zacząć życie od nowa. W ciągu dnia Góral rozmawia przez telefon z pewną kobietą. Okazuje się, że w przeszłości sporo ich łączyło. Natalia dochodzi do wniosku, że prawie nic nie wie o życiu swojego partnera. Domyśla się jednak, że Miłosz coś przed nią ukrywa.

Policjantki i policjanci odcinek 594: STRESZCZENIE

Na komendę wpada roztrzęsiona kobieta. Twierdzi, że uciekła z domu mężczyzny, który ją pobił i zgwałcił. Zuza i Zapała jadą do domu sprawcy. Mężczyzna zachowuje się agresywnie i wypiera się wszystkiego. Sytuacja komplikuje się, gdy w domu pojawia się, jego dziewczyna. jest w szoku, że ukochany w ich mieszkaniu wykorzystywał swoją ofiarę. W barze Mikołaja, Michał próbuje zaprosić Czarną na randkę. Kelnerka jednak odmawia i kucharz postanawia użyć fortelu. O pomoc prosi Polę.

NAJNOWSZE