Policjantki i policjanci 2019 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać serial TV 4?

2019-09-12 13:38
Policjantki i Policjanci sezon 11 - bohaterowie nowych odcinków
Autor: Materiały prasowe TV 4 Policjantki i Policjanci sezon 11 - bohaterowie nowych odcinków

Serial Policjantki i policjanci na antenie TV 4 emitowany jest od 29 września 2014 roku. Na początku produkcja opowiadała historię czworga policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Były to prywatne i zawodowe przygody bohaterów. Teraz ekipa policyjna się powiększyła. Kiedy obejrzeć powtórki serialu Policjantki i policjanci?

Policjantki i policjanci 2019 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać serial TV 4? To pytania zadają sobie najwierniejsi fani serialu. Zastanawiają się, czy jest możliwość obejrzenia jeszcze raz, lub po prostu nadrobienia zaległości przygód policjantów z Komendy Głównej we Wrocławiu. Wszystkie te informacje zebraliśmy w jednym artykule. Gdzie, kiedy i o której oglądać powtórki serialu Policjantki i policjanci w TV? Czy odcinki są dostępne online?

Policjantki i policjanci 2019 - powtórki w TV

Premierowe odcinki serialu Policjantki i policjanci, możecie oglądać na antenie TV 4 od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. Co z powtórkami? TV 4 nie zapomniało o osobach, które chcą sobie przypomnieć, lub obejrzeć po raz pierwszy serial Policjantki i policjanci. Powtórki produkcji emitowane są codziennie o godzinie 15:00 w TV 4.

Policjantki i policjanci 2019 - powtórki online

Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało Wam się obejrzeć premierowych odcinków, ani nie udało się załapać na powtórkę w TV, to nie musicie się martwić. Wszystkie odcinki, które do tej pory zostały wyemitowane na antenie TV 4, dostępne są za darmo na platformie ipla.tv.

NAJNOWSZE