Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Pokaż, że wszędzie się kręci TVN. Stwórz swoje nagranie piosenki!

2013-02-26 12:39

W nowym spocie wiosennym TVN wykorzystał oryginalną piosenkę Czesława Mozila. Teraz i wy możecie stworzyć swoją piosenkę!


Konkurs "Wszędzie się kręci TVN" jest oparty na koncepcji spotu wiosennego, w którym do zabawy z widzami i Internautami został wykorzystany utwór wykonywany przez Czesława Mozila.

Zadaniem konkursowym jest nagranie swojej wersji piosenki. Do dyspozycji konkursowiczów została oddana ścieżka dźwiękowa, słowa piosenki oraz oryginalne wykonanie. W zadaniu liczy się kreatywność, humor oraz odwaga przy realizacji zadania!

Na stronie www.tvn.pl uczestnicy znajdą mechanizm umożliwiający nagranie swojej wersji piosenki ze spotu TVN i oddanie jej do konkursu. Każda osoba może skorzystać z oryginalnego wykonania, muzyki w dwóch wersjach - z linią melodyczną lub bez oraz tekstu piosenki.

Szczegóły znajdziecie na stronie tvn.pl


źródło/fot: materiały prasowe

PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE