Pitbull 2021

i

Autor: Facebook.com/Patryk Vega (screen)

PITBULL 2021 - kiedy w kinach kolejna część? Zwiastun, obsada

2021-08-03 14:51

PITBULL 2021 to film, który z pewnością przyciągnie do kin ogromną publiczność. Seria filmów Patryka Vegi zawsze okazuje się wielkim sukcesem. Popularny reżyser opublikował już zwiastun nowej produkcji. Kiedy odbędzie się premiera filmu? Gdzie można obejrzeć trailer? Kto pojawi się w obsadzie?

Pitbull 2021 zapełni sale kinowe już wkrótce! Kiedy pojawia się informacja o nowym filmie Patryka Vegi można być pewnym, że bilety będą sprzedawały się jak świeże bułeczki. Możemy więc spodziewać się kolejnego filmu z silnymi kobietami w rolach głównych. Pierwszy zwiastun filmu jest już dostępny i wywołał falę komentarzy. - Zapowiada się jak zwykle petarda. Nie mogę się doczekać - pisze na Facebooku Kinga. - Jedyny reżyser którego filmy uwielbiam i czekam zawsze z niecierpliwością na nowości - dodaje Aleks. - Dla mnie to kawał dobrej roboty. Po prostu fantastycznie że ktoś nie ubarwia rzeczywistości tylko pokazuje jak jest  - uważa z kolei Magda.

Najlepsze filmy Piotra Fronczewskiego

Pitbull 2021 - zwiastun, data premiery

Pitbull 2021 ma już oficjalny zwiastun. Został opublikowany we wtorek 6.08.2021 na oficjalnym profilu na Facebooku reżysera Patryka Vegi. Nie zabrakło efektów i akcji. Trailer nowego Pitbulla możecie zobaczyć niżej. Kiedy odbędzie się premiera? W zwiastunie możemy przeczytać, że film trafi do kin 11 listopada 2021.

Pitbull 2021 - obsada

Pełna obsada najnowszego Pitbulla nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że na wielkim ekranie będzie można zobaczyć Andrzeja Grabowskiego, Małgorzatę Kożuchowską, Darię Widawską, Przemysława Bluszcza, Tomasza Dedka oraz Anetę Zając. Więcej nazwisk z pewnością poznamy wkrótce.