Pitbull 2021

i

Autor: Kino Świat

PITBULL 2021 - kiedy w kinach film Patryka Vegi? Data, zwiastun

2021-10-13 16:49

Powrót legendy. Seria „Pitbull”, która na zawsze stała się odnośnikiem dla kina sensacyjnego w Polsce, powraca na ekrany w nowej odsłonie. Znamy datę premiery nowego filmu Patryka Vegi. Dostępny jest także zwiastun, który możecie zobaczyć niżej. Kiedy film trafi na ekrany kin?

PITBULL 2021 - kiedy w kinach film Patryka Vegi? Data, zwiastun. Najnowsza kinowa część uwielbianego przez widzów cyklu Patryka Vegi to powrót do korzeni, które przez lata budowały renomę najpopularniejszego z polskich reżyserów, jak i odświeżenie marki dla nowego, młodego widza. To obraz czerpiący garściami ze spuścizny kultowego serialu i spraw kryminalnych, którymi żyła cała Polska. Mafia pruszkowska, wysadzenie bloku przy Ostrobramskiej, zabójstwo Pershinga, bomba na stacji Shell, czy śmierć generała Marka Papały - to sprawy, które między innymi zostaną ukazane w najnowszym filmie. W gwiazdorskiej obsadzie produkcji – weteran i ikona serii – Andrzej Grabowski oraz: Przemysław Bluszcz, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Dawid Czupryński, Damian Białas, Natan Gołębiewski, Dominik Gorbaczyński, Jan Hrynkiewicz, Justyna Karłowska, Michał Karmowski, Szymon Kukla, Michał Kurek, Leonardo Marques, Julia Michalewska, Andrzej Młynarczyk, Maksymilian Wesołowski, Aneta Zając, Michał Zbroja i mistrz świata organizacji UFC – Jan Błachowicz. Kiedy premiera?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

PITBULL 2021 - premiera, zwiastun

Pitbull 2021 trafi do kin już wkrótce. Twórcy poinformowali o dacie premiery tego długo wyczekiwanego projektu. Wiemy już, że Pitbull pojawi się na wielkim ekranie 11 listopada. Udostępniono także oficjalny zwiastun produkcji. Można go obejrzeć niżej.