PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY już dziś, 8 sierpnia o 21:25 na antenie TVP1! Zobacz zwiastun! [VIDEO]

2012-09-08 10:00
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - Pierwsza część serii z Johnnym Deppem, Keirą Knightley i Orlando Bloomem już dziś, 8 sierpnia o 21:25 na antenie TVP1!

Karaiby, XVIII w., 10-letnia Elizabeth, córka gubernatora, jest świadkiem katastrofy statku. Jedynym ocalałym jest mały chłopiec, Will Turner, na którego szyi dziewczynka odkrywa medalion wyglądający na piracki. Przestraszona Elizabeth zabiera medalion i ukrywa go.

8 lat później w Port Royal. Podczas uroczystości pasowania na komandora Jamesa Norringtona ubiegającego sie o rękę Elizabeth, dziewczyna spada ze skały do morza. Ratuje ją pirat Jack Sparrow. Norrington zakuwa go w kajdany i skazuje na śmierć przez powieszenie następnego dnia.

Jednak tej nocy Port Royal zostaje zaatakowane przez piratów pod wodzą kapitana Barbossy. Piraci przybyli po tajemniczy medalion, który Elizabeth nadal przechowuje w ukryciu. Dziewczyna zostaje porwana przez piratów i uwieziona w nieznanym kierunku.

Zakochany w Elizabeth Will Turner prosi o pomoc kapitana Jacka Sparrowa. Uwalnia pirata z więzienia, razem kradną statek i wyruszają w ślad za niedoścignioną Czarną Perłą, statkiem Barbossy, by ocalić ukochaną Willa...

PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - Pierwsza część serii z Johnnym Deppem, Keirą Knightley i Orlando Bloomem już dziś, 8 sierpnia o 21:25 na antenie TVP1! Zobacz zwiastun!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE