Piraci z Karaibów bez Johnny'ego Deppa. Margot Robbie zastąpi Jacka Sparrowa

2020-06-28 12:11 Patrycja Obarowska
Margot Robbie, Johnny Depp
Autor: Rex Features/East News | EAST NEWS

Piraci z Karaibów w damskiej odsłonie! Kultowa produkcja pod szyldem Piratów powróci na duże ekrany, jednak bez Johnny’ego Deppa. Więcej informacji o żeńskiej wersji popularnego filmu, w którym główną rolę ma zagrać Margot Robbie już na eskaCINEMA.pl!

Piraci z Karaibów bez Johnny’ego Deppa? To zdecydowanie jedna z produkcji filmowych, która w dużej mierze kojarzona jest właśnie z tym aktorem. Okazuje się jednak, że w odrębnej produkcji, której producentem również ma być Jerry Bruckheimer, piracka przygoda Johnny’ego zakończy się, a na jego miejscu pojawi się równie ciekawa postać. Już niebawem na nową kinową wyprawę przez nieznane wody wyruszy najprawdopodobniej słynna aktora Margot Robbie. Piraci z Karaibów w żeńskiej odsłonie nie będą sequelem kultowej produkcji, lecz samodzielnym filmem, który ma powstać pod okiem scenarzystki Ptaków Nocy, Christiny Hodson. To właśnie ona ma napisać całkiem nowy, kobiecy scenariusz do filmu, który może mieć szansę wypłynąć na szerokie wody. W roli głównej obsadzona zostanie prawdopodobnie Margot Robbie znana światu, jako Harley Quinn. O żeńskiej wersji popularnej produkcji mówi się nie od dziś. Johnny Depp był liderem słynnej serii Piraci z Karaibów od początku jej istnienia, a więc od 2003 roku. Pociągający, pijący rum Kapitan Jack Sparrow pojawiający się w każdej części filmu, w tym przypadku będzie musiał ustąpić miejsca piratce Redd, o której mówi się już od dawna.

Margot Robbie - Piraci z Karaibów w żeńskiej wersji

Piraci z Karaibów w damskiej odsłonie to odrębny, niezależny projekt, który narazie jest w początkowej fazie rozwoju, a więc szczegóły na jego temat nie zostały jeszcze ujawnione.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE