Piotr Gąsowski

i

Autor: WBF

Piotr Gąsowski - wiek, wzrost, żona, dzieci, kariera, Instagram

2021-04-12 11:56

Piotr Gąsowski - wiek, wzrost, żona, kariera, Instagram to jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w sieci, przez osoby chcące poznać bliżej telewizyjnego gwiazdora, o którym cały czas na przestrzeni lat głośno jest w mediach. Aktor i telewizyjny prezenter nie daje o sobie zapomnieć ani na chwile, a widzowie podziwiają go nadal w nowych produkcjach komercyjnych nadawców. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o Piotrze Gąsowskim!

Piotr Gąsowski to prawdziwa osobowość telewizyjna. Od wielu lat aktor i prezenter pojawia się w uwielbianych przez widzów programach. Co o nim wiemy? Jeśli szukacie informacji na temat Piotra Gąsowskiego to dobrze trafiliście, poniżej znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące was pytania. 

Piotr Gąsowski - wiek

Piotr Gąsowski jest synem Niny i Włodzimierza Gąsowskich. Ma starszego brata Igora. Urodził się 16 kwietnia 1964 roku. Piotr zdał maturę w II LO w Poznaniu i w 1986 roku ukończył studia na PWST w Warszawie. Mężczyzna od lat związany jest z przemysłem mediowym i branżą artystyczną. Jego droga do sławy nie była usłana różami, ale sukces w mediach odniósł stosunkowo szybko. Sprawdźmy czemu dzisiejszy gwiazdor zawdzięcza sukces.

Maja Hyży jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Piotr Gąsowski - kariera

Kariera Piotra Gąsowskiego trwa już od kilku dziesięcioleci. Swój debiut teatralny zaliczył w 1986 roku. Chwilę później zaprezentował się w telewizji gdzie mogliśmy go zobaczyć w 1992 roku. Widzowie podziwiali go również na wielkich ekranach w takich produkcjach jak m.in. w Limuzyn Daimler Benz,  Odlotowe wakacje i Zlot dezerterów. Największą popularność przyniósł mu serial Daleko od noszy i Daleko od noszy 2. Znany jest nie tyko z udziału w wielu telewizyjnych programach, ale też z prowadzenia kochanych przez telewidzów programów jak Twoja twarz brzmi znajomo i Taniec z gwiazdami. W 2017 roku wydał swoją książkę Co mi w życiu nie wyszło?.

Piotr Gąsowski - żona, dzieci

Pierwszą wybranka serca Piotra Gąsowskiego była aktorka Hanna Śleszyńska. Niestety związek ten się rozpadł. Aktor ponownie zakochał się w 2011. Od tego czasu tworzy kolejny związek, tym razem z Anną Głogowską. Jest ojcem dwójki dzieci - Jakuba, który urodził się w 1995 roku oraz Julii - ta przyszła na świat w 2007 roku.

Piotr Gąsowski - wzrost

Piotr Gąsowski ma 180 cm wzrostu.

Piotr Gąsowski - Instagram

Aktor podobnie jak większość gwiazd jest aktywny w mediach społecznościowych. Piotr Gąsowski jest aktywnym użytkownikiem aplikacji Instagram. Liczba osób, które zdecydowały się obserwować telewizyjnego prezentera to prawie 68 tys. followersów. Mężczyzna najczęściej publikuje zdjęcia związane z jego codzienną pracą i wolnym czasem, który spędza z rodziną i dziećmi.

Sonda
Piotr Gąsowski - znasz, lubisz?