Piotr Adamczyk

i

Autor: AKPA Piotr Adamczyk doczekał się swojej figurki

Piotr Adamczyk doczekał się własnej figurki od Marvela. Ludzie pokochali jego serialową kreację

2023-02-16 12:01

Piotr Adamczyk od dłuższego czasu skupia się na pracy w amerykańskich produkcjach. Dostał nawet angaż w produkcji Marvela, co jest niebywałym osiągnięciem. Publiczność bardzo polubiła graną przez niego postać, więc zdecydowano się wypuścić na rynek figurki z podobizną Adamczyka.

Piotr Adamczyk od dłuższego czasu spełnia swój hollywoodzki sen. Wiedzie mu się całkiem nieźle i nie może narzekać na brak filmowych kontraktów. W 2019 roku dostał angaż w serialu "For All Mankind", a w 2022 roku premierę miał film fantasy "Night sky", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród widzów. Jakiś czas temu, Piotr Adamczyk pracował również na planie serialu "Hawkeye", w którym jedna z głównych ról należy do Jeremy'ego Rennera - aktora, który zimą tego roku uległ poważnemu wypadkowi. "Hawkeye" to produkcja z uniwersum Marvela. Do tej pory jedynie dwóch polskich filmowców miało okazję znaleźć się na planie zdjęciowym kultowego wydawnictwa - Jerzy Skolimowski, który w "Avengersach" zagrał w jednej scenie ze Scarlett Johansson, a teraz również Piotr Adamczyk.

Piotr Adamczyk dumny ze swojego sukcesu. Już zamówił figurkę ze swoją podobizną

Polska publiczność bardzo dobrze zna Piotra Adamczyka z takich produkcji jak "Chopin. Pragnienie miłości", "Karol - człowiek, który został papieżem" oraz "Karol - papież, który pozostał człowiekiem", a także "Testosteron", "Nie kłam, kochanie" czy "Listy do M". To nie wystarczyło, aby aktor poczuł aktorskie spełnienie i zdecydował się na kontynuowanie kariery za granicą. Fani Marvela mają okazję oglądać Adamczyka w akcji. Aktor w "Hawkeye" wcielił się w postać jednego z członków dresiarskiej mafii, a na ekranie występuje w czerwonym dresie.

Aktor uprzedził Polskich widzów, aby nie mieli wielkich oczekiwań wobec jego artystycznego wkładu w dzieło Marvela, ponieważ jego rola nie jest szczególnie rozbudowana. To jednak wystarczyło, aby zdecydowano się stworzyć figurkę z podobizną Adamczyka. Aktor, produktem od Hasbro pochwalił się w mediach społecznościowych, a fani pogratulowali mu tego osiągnięcia.

Nie wiem czy kiedykolwiek cieszyłem się z jakiejś roli tak bardzo jak z figurki. Mam nadzieję, że Tomasowi nie uderzy woda sodowa do głowy. Tracksuit Mafia w przedsprzedaży. Ja już się zapisałem. Z Kazikiem się na głowy zamienić to jest coś!!! - napisał aktor na Instagramie.

Piotr Stramowski nie mógł uwierzyć - WHHHHHHHAAAAAAAATTTTTTT????!!!!!! Zrobiłeś to!!! Jesteś PIERWSZYM POLAKIEM, którego zMERCHANDISE'owali w US!!! KOCHAM! KUPUJĘ!! - zapowiedział Stramowski. "To jest więcej warte niż medal Olimpijski haha, muszę to mieć", "You are action figure now, rozumiesz to?" - napisali fani.

Sonda
Kupisz figurkę Marvela z podobizną Piotra Adamczyka?
Eska Daje Szkołę #1 Co to jest inflacja?