Pierwsza miłość - nowy aktor namiesza w serialu? To uczestnik Love Island!

Pierwsza miłość
Autor: Polsat WBF

W serialu Pierwsza miłość wielkie zmiany. Czujni widzowie z pewnością rozpoznali przystojnego barmana, który przez chwilę flirtował z graną przez Edytę Herbuś Sylwią. To jeden z uczestników trzeciej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Jego perypetiami miłosnymi żyli wszyscy wielbiciele tego formatu!

Nowy aktor w Pierwszej miłości namiesza w życiu Sylwii? Tego jeszcze nie wiadomo. Czujni widzowie z pewnością rozpoznali jednak, kim jest ten wysoki i przystojny brunet, o którym plotkowały dziewczyny. Nie jest żadną tajemnicą, że stacje telewizyjne często decydują się wesprzeć uczestników ich hitowych formatów, proponując im prowadzenie innych programów czy też umożliwiając im ponowne pojawienie się na ekranie. Tym razem taką szansę dostał uczestnik trzeciej edycji show Love Island. Wyspa miłości - Maciej Dąbrowski. To właśnie jego burzliwe relacje były najchętniej komentowanymi przez wszystkich widzów!

Sonda
Czy oglądasz Love Island?

Pierwsza miłość - barman uczestnikiem Love Island

Czy to tylko epizod? Maciej Dąbrowski przyznał na Instagramie, że nie może odpowiedzieć na to pytanie, ale zachęcił do oglądania kolejnych odcinków serialu. Być może coś jest na rzeczy i uczestnik Love Island rzeczywiście zagości na ekranach na dłużej? To się okaże! Co ciekawe, jedną z osób, które pogratulowały mu debiutu w hitowym serialu, była Anna Burska - również uczestniczka 3. edycji Love Island, z którą był sparowany.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE