Pierwsza miłość 3242: Marysia urządza AWANTURĘ na całą kamienicę! Mama Wiktorii przywozi kurze prezent

2021-05-12 11:33 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3242: streszczenie. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3242: streszczenie

Michał nie chce, by Marysia nadal pracowała z Grażyną. Marysia nie zamierza jednak zmieniać szpitala. Dochodzi do awantury na całą kamienicę. Do Wadlewa przyjeżdża mama Wiktorii i Malwiny. Przywozi prezenty dla bliźniaków i dla… kury Moniki. Wiktoria jest tak zła, że najchętniej zrobiłaby z nioski rosół. Kinga i Emilka ku protestom Marty zakładają jej profil na portalu randkowym. W ten sposób Marta poznaje Władka. Władek wydaje się być idealnym kandydatem, gdyż ma podobne zainteresowania.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE