Pierwsza miłość odc. 3241: Piotrek trafia na dywanik po pobiciu pseudokibiców. Michał nie kocha Grażyny?

2021-05-11 11:05 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3241: streszczenie. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3241: streszczenie

Marysia zadaje Michałowi ważne pytanie: czy kocha on Grażynę. Michał nie ma odwagi powiedzieć prawdy. Marysia musi postanowić, co dalej. Piotrek po pobiciu pseudokibiców trafia na dywanik do Huberta. Posterunkowy boi się, że straci ukochaną pracę. Na komendzie czeka na niego niespodzianka. Marek zaoferował swoją pomoc w opiece nad wnukami. Wysyła do chłopców swoją młodą żonę, Sylwię. Sylwia nie mając pomysłów na zabawę z synami Kingi, zabiera ich na zakupy.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE