Pierwsza miłość 3238: Olek twierdzi, że kura przepowiada przyszłość. Marysia nie wierzy Kindze, że Michał ma romans

2021-05-05 18:55 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3238: streszczenie. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3238: streszczenie

Marysia nie wierzy Kindze, że Michał ma romans. Twierdzi, że Artur kłamie, bo im zazdrości. W pracy czeka ją natomiast dobra wiadomość. Marta umawia się z Olafem na lekcję gry na gitarze. Marta wyznaje, że ma fetysz, uwielbia facetów z gitarą. Jednak zachowanie Olafa psuje jej wyobrażenie o muzykach. Rośnie złość Wiktorii na Olka za to, że udomowił Kurę Monikę. Olek jest przekonany, że nie jest to zwykła kura, lecz ptak o wielu talentach. Nie tylko tańczy, ale i przepowiada przyszłość.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE