Pierwsza miłość 3237: Kinga dowiaduje się, że Michał ma romans. Natalia ma pretensje do Magdy, że zniszczyła jej karierę

2021-05-05 18:48 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3237: streszczenie. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3237: streszczenie

Kinga dowiaduje się od Artura, że Michał ma romans. Teraz ma dylemat, czy powiedzieć o tym głównej zainteresowanej. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Emilką i Martą. Hiszpan z Hryniewiczami zastanawiają się, co zrobić Wójtowi, by przestał się czepiać Świetlicy. Hryniewicze chcą go wywieźć do lasu. Malwina ma jednak bardziej kreatywny pomysł. Czwórka przyjaciół - Mikser, Magda, Kaśka i Lucynka – wybierają się na orlik, by pograć w piłkę nożną. Wszyscy bawią się doskonale, do czasu, kiedy na boisku nie pojawia się Natalia. Pijana aktorka ma pretensje do Magdy, że ta zniszczyła jej karierę.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE